09. nov Ilmre nr 38 marrrii

Luuleajakiri Ilmre

 


Selles ajakirjas on järgmised artiklid:

 

Luulevõistluse laureaadid

 

 

ILMRE NR 38

Kommentaarid: 324

m
22. nov

Sündmuste kurjategija on Eestis Narva´s: reisimisjärgsetes kommentaarides : "Ise" teeb omal igalpool maailmas et". Isetegev omal kodus ja isetegev omal reisidel. Terroristina on nii teinud, suhtlemisvaegne päriselt. Mitteanda, mitteandja mees on selliselt endast läbiteinud, et, sellega on olnudki "mitteandja" iseendaga on ennem olemasse et, niisugune terrorism on, niisugune terrorist on. Anda sõna ei ole kuulda et. Ei räägi selleks et. Arusaadavaks ei räägi. Arusaadavaks ei tee ennast et.

m
22. nov

Terrorist on Eestis. Ennast mittekorraliku turistina reklaamiga vaevab muudkui kellegi ära koguaeg et. "Ise" pealegi veel seda kirjutades et ja et enam pidevalt käibki nii et.

m
23. nov

Jälle käis reisil, kõik päevad "ise", reklaamiga ka. Otsekohe pärast olid puukidega kurgid müügil, või kurkidega puugid müügil. Lõpuks kurgid ei paistnud nii, "ümberringi läbi paistvad".

m
23. nov

Jumalale Mailile Maili Lankmann "Riideäri" Narva ja Maili korterid Maili Elamu, selle mitteandmine - terrorism on Eestis. Seda terrorismi on Eestis nii palju.

m
23. nov

Valge uus ülikooli müts läks kõrvale - see ka ju, kaks omale koju.

Maili
25. nov

Jumala tõepoolest eesti ei kirjuta, eesti kirjutab ennast jalus olema ainult. "Jalus olema" vt. Oma õigetele vanematele on kahjulik juba aeg, nii kirjutanud eestlasi lugeda. Tõepoolest , jätkuvalt rahu ja hästi, kergem saak et, eestlased kirjutavad ennast nii, jalgu, s.t. jalusse, vt. "jalus olema".

Maili
25. nov

Tõepoolest, rahu ja hästi ei kirjuta. Kirjutavad omale kergema saagi kui tõepoolest. Kergema saagi saamiseks eestlased kirjutavad: ennast jalusse jätnult. Reg. i siis pole ju ju ju mõtet,kõigeüle on ülekuhjatud, ülekuhjatud on jalussejäetud tekste eestlastelt ainult.

Maili
25. nov

Vahepeal sisendasid ainult jubedaid asju. Tähelepanemata siis ainult nii jälle et.

Maili
25. nov

Kui Eesti Vabariigi hobuste passid tuli ärahävitada, põhjusel et Eestil ei ole arhiiviruumi niipalju et neid säilitada. Eesti Vabariigi asja küsimuse "mina jäin siis vist kahtlane?" - mul hakkas kõvasti liiga kahju, midagi Eesti Vabariigi asja ei ole et kui. Mul ei ole aga paratamatut jõudu igasuguseid niisuguseid küsimusi. Mina oleksin alleshoidnud. Praegu mõtlen ka nii. Pangu igatahes välja kuskile veel ka, las nähakse ja teatakse ainult, enne tuli ära ka trükkida - vot broźüür on enne igatahes küll et. Mikrofilmidel on võib-olla - Eesti võiks kõik broźüüridesse mikrofilmidest kõik avaldada, dokumendidki. Praegu ka ei loe ära, kuipalju variante, missugused kõik sõitsid. Hobujõud. Eesti alad.

Maili
25. nov

Kapitalistlikes kultuurides küll hobused sõidavad küll edasi ka, lõppu millele ei tule küll. Meil on ka nii veel ka.

Maili
01. veebr

Enne ei tohi soengut teha maailmas kui Ta on Maili. Nii on Sür.

m
23. veebr

rüüte ja ast on teised, kirjutas ka sinna ka et. see kellel keel väljas on

Maili, nägin seda nii
23. veebr

küüned sõrmed kaela ja ise on peale, tõusevad ümber siis oleks nagu mõelnudki

Maili ja Raul Ööbik on õiged
23. veebr

näguriks meeltega on teinud õiged see Asta Kampus

Maili Boston Irish Dances championships 2013 meeldivad
25. veebr

Scoil Rince McConomy Bradley - World Champions 2015

Maili, kes
25. veebr

mina päevitan on 18:42 25:21 ja edasi ja lahtiste juukstega 31:34 3Hour Healing Meditation Relaxing Music Sooting Music, Calming Music, Relaxation Music 2201

Maili
25. veebr

?Kui Raul Ööbik tahab siis ta võib saada naisi süsteemist - nsvliidu süsteemist? Ta pole kunagi olnud mees. Täna on ka niisugune vaba mees olemas. Meestajud ta ei ole kunagi olnud nii. Süsteemist on et, nii onja nii ei ütle et. Süsteemist pärast saavad õiged et. Ja elavad ja saavad raha siis et. Mina jumal Maili ei saa nii olla. Mina jumal ei saa nii öelda et mina ei saanud nii õiget ka kindlasti veel et. Mina ei saa nii olla teadlikki nii et. Mina ei olegi sellepärast süsteemidest raha saaja töö kaudselt. Jõudsalt võivad ka niisama saada naisi vist et? - et on midagi, et on rahasaaja et. Sellega kõigega viidab aega et. Muudkui sukapaelaga ei olnud et: et nüüd on õige ja ainult õige et.

Maili´le "õige", rääkivuski olemasse
28. veebr

Töinamine, töinamise tegid ette lapsepõlvedest juba, ka et enne töine et. Maili "õige", teiste "õigete" ees , enne midagi rikkust ja asja - töinamine, on käsitluski et sellele annabki iga mees juba alla et ja teadmatus jäi sellest kellegi teise "õige" mehe ja töinaja vahel saladuseks et, väga palju korral.

Mailile on
28. veebr

Seepeale koguaeg rääkiv, et ei olnud Teil.

oma kingid peavad olema ainult
28. veebr

Kui sõitsid ära, siis olid tasakesi ka ainult. ?Kõrvarõngad ja raha ja mis? on sellest.

Maili, rahu mõttes, Maili Lankmann "Riideäri" ja Maili korterid Maili Elamu Narva´s, Troonimäe tõttu ka et
28. veebr

Eestis on jalatald nii lühikeseks jäänud. Et kui Mailile ei ole midagi, mis Maili tahab seda on et. Ja midagi kõike metalle ei ole ja midagi kõike ei ole et.

Maili, rahu mõtte esitajana, jumal,Maili Lankmann "Riideäri" Narva ja Maili korterid Maili Elamu, Troonimäe tõttu ka et
28. veebr

Vahest Jumal Maili on kirikus olnud.

Maili, jumal
28. veebr

Nagu kõik see meeste hulk peab ka mööda minema,et siis et. Sest nende naised ka on ja kiunuvad juba midagi saada et, et mis on jumalal saamine ees et sedagi enne ja ainult et, ja on vaenulikud et kui keegi saaks ja et kui saab midagi enne et ja kui see on ka jumal et. Õues juba need mehed õues juba on neilt jaa jumalale mõnelt, kistub nii välja õues juba ... Üksi rohkem on nii: ela hästi et. ... Siis on veel, et küll Sa sünnitad nii õigesti ja nii hästi korduvalt ka veel, ja oled nii täiuslik ja nii ilus korduvalt ka veel. ... Siis on ole nüüd in ri. ... Siis on see veri on ka vajalik. ... Siis on oled vajalik. ... Siis on Sinus on õige elu. ... Siis on võta omale ka rohkem asjad. ... Siis on hea õhk on nüüd Sinu. ...Siis on Sinul, Sinule ongi nii väärtuslik elu. ... Siis on me täname et Sinule ongi nii väärtuslik elu. ... Siis on me täname et ongi elu et. ... Siis on ole tänatud et on elu.

Mailit
28. veebr

Kõik mehed on juba: tehtud ei ole midagi

Maili kes
01. märts

Kui väliskommentaatorid ei jaata, siis ei ole midagi teha et olegi midagi teha. Nad vist "teavad", milline aga on "kord" teile nii et olnud vangid on terroristid, edasi. Päritolult on väljatõstnud emasid ja edasi mittejaatanud neile elu edasi. Nii nad midagi ei mõtle ka juba ainult et. Täielikult rahu teadvus aga on ju ainult - midagi ei mõtle võimalik olla, ka. Aga neil ei ole ju niisugune teadvus sündinud, kasvanud ja arenenud; otsivad magavaski midagi juurde esitada: mitte rahul et.

Maili, jumal, rahu,
01. märts

Las olnud vangid teevad ainult käsitsi kütet juurde, saavad minimaalse palga. Mitte kellegilt ei saa raha et. Sest oskavad rõõmutustada, mitterõõmsaks teha, ainult, kogu oma ribidega, et.

Maili, jumal
01. märts

Polluksid ja Korjuseid- harjus - ei talunud; ei ole taluvad keegi; karjus korjus ee. ei talunud, ei talutud Korjuseid harjus, ausa mõtlemise töö kui et.

Maili, jumal
01. märts

Need aserlased tahtsid saada "ühe" Aserisse Narvast ära, et "ühe" õla seest saada oma kuritegevused igas eesti riigis teha jätkuvalt et

Maili, jumal
01. märts

Korjus vaatab andmebaasidest võõraste meeste andmeid, bussijuhte käis kiusamas näiteks ju bussides et.

n, w
29. märts

Rapastava mehe jàrjest synnitavale alla vaatamine muidu ainult koguaeg aeg.

Jumal Maili
07. apr

? siis elanike registrist leidnud, panid sama va'rvi ko^ik aknad? pruunid ka neil et. Siis so^itis Korjuse kodust a'ra, surema ?

Jumal Maili
07. apr

see Maili po'lvkond. Sellest Maili polvkonnast said enne katte palju raha.

Jumal Maili
07. apr

Korjused esitavad seda ka surnuaial koguaeg ja koguaeg, et Maili po'lvkonnast nad said koguaeg ainult rohkem raha

MAILI
15. apr

Eesti o^igeid, kombeid ei la'hendagi u'ldse, Eesti peab eluaeg so^java'es. Suurtest maksudest, siis sel ajal on riigipalk. Riigilt palgal ko'ik to'mbavadki nii mehi omale a'ra kogu aega.

MAILI
15. apr

Minule meeldib ukraina miss. Rumba ja armija. Rumba on Volli Ööbik Saaremaal Eesti Vabariik.

Maili
24. apr

Suurt tagumikku hakaku ees. Et lahutamist vaiksemat ja seedimist ei na'idataks.

Maili
24. apr

Suurt tagumikku hakaku ees. Et lahutamist vaiksemat ja seedimist ei na'idataks.

MAILI jumal
28. apr

Ei ole vaja Siim Kallasel hakata. Olgu pensionil juba.

MAILI
05. mai

selles jumala riigis tuleb panna vork kalakaupluse umber igas kohas

MAILI
05. mai

kes ei pannud, need saatsid vork uut tasse vorkuutasse

MAILI
05. mai

kalaoksjoneid ei tohi uldse olla. turgudel peab olema vork umber kala myyk idee kohas

MAILI veri ta"ht
05. mai

kui sinna syya ainult vereliblesid juurde siis tuleb ainult venemaaga magada et. praegu on mul aga yletatud, ja ruutjuur 22 on minul kui jumalal nyyd kapitalism mis riik on.

MAILI veri ta"ht
05. mai

kui sinna syya ainult vereliblesid juurde siis tuleb ainult venemaaga magada et. praegu on mul aga yletatud, ja ruutjuur 22 on minul kui jumalal nyyd kapitalism mis riik on.

Maili
05. mai

kui on organiseeritud et peab venemaaga magama ainult, siis enne ja jargnevalt ei antud korrektseks elamiseks to"o" tegemiseks omale oma firmandust ka"tte

Maili
05. mai

paisata segamini maad so^dadega ja seejarel siis veel, ainult, juhtida; nii jumala Mailigi yle, nyyd nii ei ole ju kui kirjutatud

MAILI
05. mai

see elu, protsess, on palju peenem

MAILI
05. mai

oma elu ha"vitanud so^dade juhtide vastaselt on geishadel germanium ja afganistanium ja rumenium all ka nyyd ju ju ju. Myy Myy Myy

MAILI
05. mai

oma elu ha"vitanud so^dade juhtide vastaselt on geishadel germanium ja afganistanium ja rumenium all ka nyyd ju ju ju. Myy Myy Myy

MAILI
05. mai

Ootepea Otepaa Otepaa on kuidas ma jumal olen juukslas ja minul pestakse pead juukseid, pea on tagapoole kraanikausis ises

MAILI
05. mai

Ootepea Otepaa Otepaa on kuidas ma jumal olen juukslas ja minul pestakse pead juukseid, pea on tagapoole kraanikausis ises. Mul on ootepea

MAILI
05. mai

Mary Stewart eesti alad haesti tegi nii say selliseid nimesid ka

MAILI
05. mai

nyyd ma pesen kodus parem. lyyakse yle siis nii nyyd, et?

Maili
05. mai

aramuutnud jumalal selle looduslikkuse, headuse, saamise jumalal Mailil, on eesti valitsemised koik olnud korruptiivsed

Maili
05. mai

aramuutnud jumalal selle looduslikkuse, headuse, saamise jumalal Mailil, on eesti valitsemised koik olnud korruptiivsed

Maili
05. mai

neilt peaks palgad ara votma

Maili
05. mai

neilt peaks palgad ara votma

MAILI
05. mai

ajasid polved niisugusteks nagu Otepaa kuju Mailil

MAILI
06. mai

korjustele ja"ikas, "et seda metsa ees ei oleks" "- veri teda na"eks teel teda korjused"

MAILI
06. mai

"meil iial nii" et, "votagi "nii" "metsa maha eest". koguaeg nuud vaatavalt "metsa " eest a"ra naistel kas metsast "metsavenda" temale lubamist on enne kui omale oma tahtmist on

MAILI veri
06. mai

ei tea kas ta oli kutsutud ? korjustelt va"gistusjooksule aserisse , suvel kui maasikad hakkasid. cleopatra mere aeres on meeleheitel - 1999 seriaalis "cleopatra si caesar". millega ka siis need koik korjused tegid meeste hulki valmis mittemeesteks. ja iseendaga ja lapsena algava mens ja"rel ko he set, sellise iseenda kehaga et

MAILI
06. mai

MAILIL ilus selliste va"rvidega kleit, ma"ngumaad ka veel on. kodukitlis samm korjusel aga igal pool.

MAILI
06. mai

sai siis Maili sammu a"ra?

MAILI
06. mai

va"gistamisjooksule aserisse kutsutud meesterahvaste hulk oli va"ga suur hulk. korjustel oli siis kysimus et "suri va"lja neil siis see u "ritus", korjusel oli siis o^de tartus arstiks o^ppinud saavutanu, tasuks u"rituse nurjumiseeest suurel hulgal meesterahvastel , Tartus nendel ka"es surnud, meesterahva, kindlasti minule kuidas. Et maasikad on et.

MAILI
06. mai

va"gistamisjooksule aserisse kutsutud meesterahvaste hulk oli va"ga suur hulk. korjustel oli siis kysimus et "suri va"lja neil siis see u "ritus", korjusel oli siis o^de tartus arstiks o^ppinud saavutanu, tasuks u"rituse nurjumiseeest suurel hulgal meesterahvastel , Tartus nendel ka"es surnud, meesterahva, kindlasti minule kuidas. Et maasikad on et.

MAILI
06. mai

"ruumi sees voi? " imestab vaga ainult koguaeg. kohvi vedas kaugelt kuskilt sisse , korjused klassiruumi remonti ei teinud po^randale. Mailile: sina tantsisid Aseris. Koige viletsamale po^randale ruumiliselt osutas siis.

MAILI
06. mai

"ruumi sees voi? " imestab vaga ainult koguaeg. kohvi vedas kaugelt kuskilt sisse , korjused klassiruumi remonti ei teinud po^randale. Mailile: sina tantsisid Aseris. Koige viletsamale po^randale ruumiliselt osutas siis.

MAILI
06. mai

korjused tahtsid seejarel o^iget meest , et

MAILI
06. mai

korjused tahtsid seejarel o^iget meest , et

MAILI
06. mai

?"tahtsid teha sportlaseks kellegi meest nii"? korjusele "sportlaseks" Maili o^ige Mailile synnikohas e mehe

MAILI
06. mai

suurenenud jo^u aja nimi, korjus

MAILI
07. mai

koik ma as time on et jumalatele tehakse koik mis tarvis tervis teha et. aga tehakse missidele. armee ka ei na"e ju siis tegelikult ju.

Maili
12. mai

vo^eti kuulda ja"medus

Maili
12. mai

vo^eti kuulda ja"medus

Maili
12. mai

vo^eti kuulda ja"medus

MAILI
12. mai

igasugune ja"me naissooline vo^eti kuulda Eestil

MAILI
12. mai

ja"medamateks naiseks ymberso"o"tmine on Eesti

MAILI
12. mai

ja"medamateks naiseks ymberso"o"tmine on Eesti

MAILI
12. mai

ja"medamateks naiseks ymberso"o"tmine on Eesti

MAILI
12. mai

ja"medamateks naiseks ymberso"o"tmine on Eesti

MAILI
12. mai

Peen naine ei ja"tku on Eesti

Maili
12. mai

ainult looma selg on mehed nyyd Eesti

MAILI
12. mai

... mis nad ilusast astragaal naisest tegid Eesti

MAILI
12. mai

... mis nad ilusast astragaal naisest tegid Eesti

MAILI
12. mai

Eesti vahetas ja"medateks naisteks astragaali va"lja, siis Eesti sai raha kerguse iseloomu

MAILI
15. mai

Need kes vales riigis valed ka syndisid need tulid juurest koguaeg midagi votma, kotid ka a"ra.

MAILI
15. mai

sealt kaugemale ei la"he yldse midagi

MAILI
15. mai

aga .muudkui aga et ko ige lopust seda ei kaevagi. 1naine jumalannat jumalat tege mis tahab jatkab p.o.

MAILI
15. mai

see muumia riie on ta ratik. vota see riie ratik inglismaalt ja pane eestis pa"he. ka kleopatra riie , Maili ratik

MAILI
15. mai

Tumesinine on isa riie.

Maili
17. mai

kuidas Maili oma bussijuhti ei leiaks, Maili oel olid sellised jutud Mailile pa"he r"a"gitud: et ta soitis Rakveres lahtise kastiga veoautoga juhi ko^rval , veoauto kastis surnud mees alasti, lina oli peal olnud aga see oli rakvere peale a ra lennanud, la"bi Rakvere nii. Siis et peaaegu sureva syndinuga , see syles, pidi soitma Rakverest Tallinnasse. Siis et " naiste moistust lahatakse nii et mustad alyspyksid ja must pesu pannakse ajude moistuse asemele tagasi" Mul ei olnud nii. Ma olin peenenev iga. Ma ei pa a"senud lahmaka naermise ka"est a"ra ainult.

Maili
17. mai

kuidas Maili oma bussijuhti ei leiaks, Maili oel olid sellised jutud Mailile pa"he r"a"gitud: et ta soitis Rakveres lahtise kastiga veoautoga juhi ko^rval , veoauto kastis surnud mees alasti, lina oli peal olnud aga see oli rakvere peale a ra lennanud, la"bi Rakvere nii. Siis et peaaegu sureva syndinuga , see syles, pidi soitma Rakverest Tallinnasse. Siis et " naiste moistust lahatakse nii et mustad alyspyksid ja must pesu pannakse ajude moistuse asemele tagasi" Mul ei olnud nii. Ma olin peenenev iga. Ma ei pa a"senud lahmaka naermise ka"est a"ra ainult.

Maili
17. mai

ta tegi nii kartlikuks, et no^udis isalt sisse mees vaatas juures. nii organiseerisid, et

MAILI
17. mai

Isa ytles temast siis lahti. ainult olid Isa tytrele Mailile ka nii teinud ?

Maili
24. mai

lootustega Eesti Vabariik. Aga hoopis venitatakse ko^ht. ymbert ringi koguaeg. vahib. vahib kuikaua on jo^le teadlikult. koguaega peab raaedust ainult all, jo^le va"ljendatud vahtimine, jo^le va"ljendatud ro"o"k, mo^junud. pa"ev andekus jo^u raiskavad. to^mbab ta"helepanu a"ra , koguaeg synnitanu ja rase selleks et . raiskavad elada jou. kuidas. iga pa"ev esinenud Teie mehe ta"helepanu a"ra. teie elu teeb ebameeldivaks et.

MAILI
24. mai

nad on vist mingid "pargi" mustlased kuskilt, kunagi risustati nendega a"ra ko^ik ainult.

Maili
19. juuli

"Phir Milenge Chalte Chalte" Bollywood song - You Tube

Maili
27. juuli

Marina Romus "Romukiga" randa, siis kõrval kõndides tunda tema autos sõidab randa või käib, kopikaid bensule ei loe siis tema ka, kui täna nagu hinnalipikud valed pandud ja siis solvatud rõõmsat täna juba randa aga, "kopikate lugejaks", kõrvalkaupade hinnad tśékil aga olemas, siis juures võetakse ära see vale hind mis välja pandud. "tśékistid on nii kaugelt paha mõjuga üldse, need. Täna rõõmsad väljavahetavad tujust ära. Need rikkusidki kõik ranna ära.

Maili
27. juuli

... Nende kavatsemine oli ja on nii, nii et ei andnud ja ei anna elurõõmu tunda et.

Maili
27. juuli

... hästi natukene ja hästi tasakesi et t e a d l i k u l t käest seda ööd juba et

Maili
27. juuli

... kuipalju neid öid on niisugustel, juba?

Maili
27. juuli

... jätkab koguaeg midagi et ei saa asju panna, jpms

Maili
27. juuli

... kui ma olin ostnud ära, siis Marina Romus sisestas mulle käsu teada et ta sõidab autoga randa või käib jalgsi, millest mina oma rõõmude tõttu, oma elurõõmus olla, ei ole olnud huvitatud üldse, sest on niisugused. Et ei jätku ainult andekas elurõõmus elu et.

Maili
27. juuli

Eilse väga hea rannapäeva järel oli veel öösel õudne hirmus etendus Nooruse 4-4-s Aseris. Karjus naine nag oleks vaja aidata hirmsalt pidevalt ja kaua ja korduvalt. Aknast vaadata oli mees aluspükstes ja rääkis venekeeles: " ainult niisugune sa oledki ainult", hommikul sõideti see naine ära jälle? Oli nagu nii valmis pandudki ainult jälle? Israel Jakob ka ikka ainult suretab. See pealmine elanik, meesssooline, eestlase suretaja iial, on praegu ära jäänud suretamast oma meesjõududega. Kui keedan marju ja kui käisin ujumas.

Maili
27. juuli

... Mõnikord nad küsivad et miks Sa üldse oled siin nii madalate inimeste seas kes me kõik nii teeme et.

Maili
28. juuli

Vaatasin austatava Henry IV filmi austavana neid tegelasi, neid ajaloo aegasid neilt. Aseris Nooruse 4-viimane korter 1.korrusel ( mitte 4 korter) tegid öösel etendust järgi omalt, need on seda enne ka "nii teinud järgi", "täpsustavalt". Aseri viib kõige kiiremini nii madalale, järjest, mõistuse kulumiseni neilt.

Maili
28. juuli

Aseri, madalamaks käitumise, pärast ka nii järgi tunda et, sellepärast jäeti "Lukoil" üldse ära.

Maili
28. juuli

Jumal, kuidas seda kasvu ole Jumala Ema ka veel, vaata seda! Austamist rõõmu ja mõistust pidada!

Maili
28. juuli

Need jooksevad nii, kes teevad kõikide treppe täis need jooksevad kõvasti nii. Jalgade tagused tahavad teistel (kauplustes ja mujal organiseerivad seda et) ülejäänutel ka niisugusteks. Üsna tugevasti oled varsti ülejäänud ainult. Siis on kallale need suretajad, neid lisandub järjest. Jakob piin Jakob Israel, tema õdeb"jäär" kaasneb , jookseb läbi teil ja teeb mustusi sõrmeotsast omast alates - esitavalt ennast GAUL, vannitab ennast agu marraskilgi teie vannia nagu on, sest suretamine tuleks siis esimeseks arvatav, sest EGIPTUSES maeti nagu vannidesse nagu, nagu Euroopas ja Euroopast nüüd on vannid ainult sellised nagu, mõtlesid selliselt suretamise välja, võib-olla need olidki jakobiinid !jakob piin! mis ei lõppe et ja ta niisugused jätkavad sugulased, rasputinid ja ta sugulased jätkavad nii piinamist, pead, kogu ringkond on ka niisugune juba et, kes ka ei piina et see ei teinud seda kaasa midagi. Ega te ei saa sellest üle mis need on teinud juba et. Viisakat valikut ei jätnud alles peades et. Siis ei jätkunud oma tervislikku pead, kogutud viisakust elu, täis et.

Maili
28. juuli

Õudsalt piinasid siis läbi, kui pidid seda õigeks teadvustama.

Maili
28. juuli

Kui niisugused teavad kuhu saada ise et, siis Napoleon taastas. Enne tähendab Jumal ei saanud siis küllalt raha sealt, siis seejärel juba niisugused õudsalt piinavalt kõige ees siis said toimuda ise "kõige". Niisuguseid kaasminevad ongi kõik hulgad ju - "Tahaks jumal olla ise" - jutumärgid, sest see ei tule välja. Peaasi et kõike ei tea niivägapalju.

Maili jumal et, kui terve kohaga kasv 157
04. sept

22.nov. kirjeldatu on tumm, pahategija, koha röövija pealt ära, on tumm. Teada andmata ennast et on tumm. Pahategija et kehasse tumm ka ainult olla et. Jõle kurjategija, vigane, tumm: et "terve tervet kohta ei ole et" - jõuvõtt selleks.

Maili
04. sept

"Viru reiside" giid " "teades "kõige rohkem" "kuidas käib" ", "Viru reiside" giidid võtavad omavahel jõuühendust siis, ajas mul kogu elamuse ja alles kohese mälukoguse ja mälu peas ja kehast välja, endale ümber ja füüsiliselt viru reiside giidid võtsid siis jõupoolest enamlased, kokku endid ja siis füüsilistasid ära ka endale ümber, ajasid kõik omad kehast välja ja asusid ja siis asus ise nendest, korrapäraselt järjekorras, korraldasid seda, pea läbistasid ka enne teravalt lahti, teadmata: pooleks, ja siis asutas enda peaga eesotsas altosast alates sisse kehasse ja asus nii olemagi, aega üldse. Need ületasid nüüdki siis kiirust siis kõigi niisuguste meeltega: teades kõige kiiremini "kuidas käib". Kiirust ületanud riikides, saades siis nüüd ennast teada anda RIIKIDES, kindlalt mis riikides TEATAKSE KIRJAS JA TEADAANNETES NEID KOGU MAAILMAS, SELLEKS NIMELT kiirust suurendanudki ennast. Esimene linn programmist puudu, pead k''aes. Helistasin siis politseisse, siis sain tast lahti, sain magada. Aga terroristliku programmiga on sees vist veel. Tegid omale naistel meeste nimed ja meestel naiste nimed aafrikal'hedastes riikides, selleks on seal nii riikides neil tehtud.

Maili
04. sept

Iga targa ja iga väärtusliku keharakkude kogumiku vahetas ära oma "suurendatud kiirus" keha rakkudega, "kõik!" kuni, jätkuvalt, ajaliselt nad kestetasid nii kuni, siis ka selleks nad tegutsesid "Viru reiside"giidid ja bussijuhid siis, kõik ööd ka koos, 2013 reisi järel suur hispaania ringreis, kuni olid mälust ka kõik targad naharakud ja seal mis all, ka kõik äravahetada saanud, endalt asemele suurendatud kiirused ainult. Kus ka, kogu maailmal teada, sest et.

Maili 1991 , 2013
15. sept

Hoopis kaebas ERR-i Anne Raik, Kristjan Jõekalda naine, temal aga ei olnud üldse raha ja küsis teistelt juua vahepeal, et seda ikka igaüks sel juhul kui ajab juua tohib teistelt küsida, siis oli etteheitev ja palju tugevam nii minust et ja minu peale et mina aga märganud olla et tahab juua juba ju et, kui keegi tema palumise peale ostis temale juua juba, ainult, et. ERR -ist vist Urmas Reitelman kaebas ka minu peale kui mina 34 aastane Maili rind, andsin 1991.aastal oma dokumente välja Riigiarhiivist Riigiarhiivi töötajana. Selle kaebuse peale ma ei saanud enam elujkihta ja tööd elu. Nüüd on need Anne Raik ja Jõekalda sellised et, õhtul ta käratas minu peale et ei kolista enam kohvriga üldse juba et, et tema jõudis juba parema platsi võtta ja juba lesib juba et; hirmus kohtlemine oli see Anne Raik. ERR on nii pahasti ootamatu üldse - ma arvan nendest nii, niisugustest sest et.ERR on õrna hävitanud ainult.

Maili rahu jumal aga, litś´on siis olgu litś, Ida-Virumaa´l
15. sept

´ Nii paha kui üldse ongi elu nii, ma arvan et Mailis Reps tahab terroristliku võimu tehagi, sest ta kommenteeris oma poliitikas lüüasaamist enne, kuidas ta seda teadmist temast teeb siis nüüd tasa - selliselt tulevad ju terroristid pärast. Nagu Hitler oli esimeses maailmasõjas ja siis ei olnud vahepeal poliitiliselt kuulus, teada ja aga siis hakkas terrroristlikult poliitiliselt sõdima, uuesti tõusnud selleks.

Maili rahu jumal aga, litś´on siis olgu litś, Ida-Virumaa´l
15. sept

Litś´on siis olgu litś Ida-Virumaal, Tallinnas ja Narvas, Maili rahu jumalal - see selleks ongi. Maili. Nagu kogu hea taevas ja päike tean Maili.

Maili rahu ja terrorismita jumal aga
15. sept

Vahepeal on kraanid haamriga vm või jõu kätega nupud nii tehtud et nuppude ja käsiduśi tagant jooksevad enne ära vee et. Kristallpuhas ja tugev korras vesi oli enne ainult - hämmastavalt hea. Ida-Virumaal need on võimul kes rikkusid vahepeal, kui ma puhkasin. Need ise kaebavad aga just, Ida-Virumaal, nagu ERR-gi kogu Eestiski.

Maili rahu ja terrorismita jumal aga
15. sept

Kas need saavad käibemaksu nii juurde vallale ja nii on võimul ka koos.

Maili rahu ja terrorismita jumal aga
15. sept

Mina ei lähe üle kogu oma isa , liiljad käes, kuju - kogu Soome lahe ja kogu Läänemere üle. Minule ongi see kogu ülemine osa sellest, maad, elu kordaminekuks pühendatudki; Soome geiśana jms. Minu aeg ju need alad olid juba - siis olid need piirid kinni - et neid ja nendega ei saa kulutada jumala jaoks on need alad, ära. Siis nii hästi läheb hästi elu nendes elu osades. Seda ma sain, saavutatud. Pea ehe, ja panen seda ja geiśana korrad 2x 18, 23 a. Maili jumal. Inri-Maili, ehi ennast, sea korda ennast, Maili, kõige paremini. On need alad. Litś´i truud on need alad nii.

Maili rahu ja terrorismita jumal aga
15. sept

Arbiitri sügavust oli ka üldse saada Riigiarhiivis töötades, tunda, et on. Tallinnas oli ka arbiitri sügavust. Mailis Reps´il ei ole arbiitri sügavust, tõsidust. Maili - litś ka on- olen jumal. Rahu ja terrorismita on siis. Maailmas on seda austatud ja on nii ajad et - ju ainult seal võib ju puhata ju.

Maili rahu ja terrorismita jumal aga
15. sept

Võib-olla seni olidki ainult eesti presidendid ja korrad terroristlikud - sest - mina ju ei ehtinud ja ei ole saanud esinduslik OMA olema eesti presidentidelt - jumal Maili, Litś´ka on, Inri - Maili 34 aastane rind 1991 aastal - jumal. Isamaa Maili Lankmann 7218 Riideäri ja Maili korterid Maili Elamu Narva´s.

Maili jumal ja rahu kestis siis, litś´- sünnitanud, täitnud oma jumala ülesannet on litś´ka, OMA paraselu
15. sept

Ossi...... on Ansipi sugulase nimi, Aseris, Ansipi naine on Aserist, Ment on perenimi neil. Ment - Ossi.... Maili 7218

Maili
15. sept

.. nende kõrvalakendest Aseris lehvitavad ainult igasuguseid muid lippe, millest on pildid ja videod

Maili
15. sept

Ossip

Maili jumal ja rahu kestis siis
15. sept

Nad said sooja vee 70-ndatel Aseris, uue elamispinna; mina ei saanud, Aserist, kes reguleerisid siis, nendelt mina ei saanud. Oma tuba ja valmis sooja vett, et.

Maili jumal. litś´ka on.
15. sept

Kellegi riided vist ainult on.

Maili rahu ja terrorismita jumal aga
15. sept

645.-EEK´i ja saatmiskulu, jope kadus talvemantli alt ära, sest; oli nii suurel olnud, kui tagasi pandi, sest tegin lärmi et nii kallis makstud minul, ja et talvemantli all oli et. Hakkas nii suuremaks tegemagi siis, nii ebamugav järg siis sellel. Senigi. Nii tähtsad et, et tee neile raha nii nagu nemad tahavad et. Nüüd küsivad ka ju 100 000 € koguaeg raadiost, justnagu ise ei töötakski keegi oma 10%-igi, kui ei ole oma müük. Enne on vaja minule ehitada tagasi Maili Lankmann 7218 Eesti Vabariigi Äri ja Maili korterid Maili Elamu Narvasse Eesti Vabariigi parima ehitusena ja minule kätesse anda. Ja otsida välismaadelt parimaid mõistjaid kunstnikke ja ehitusalaseid väga meistreud, kes viivad sellega Euroopa jumala-kultuuri Eesti kaasa arvatult et. Mis Euroopat väärtustab, siis väärtustab see Eestit ka et. Maili . JuTempol siis ju ja pargiala ka ju.

Maili
15. sept

... enne ei ole Eestil ju rahu ka olla, milline on et.

Maili
15. sept

Ma arvan et Mailis Reps ka varastab, samuti, ainult, "tõmbab nii välja koguaeg ainult et, "sellel põhjusel et" - aga tegelikult et asi jääb nii kõrgusele et nii kõrgusel on siis olla et ja "täide viia" siis "omalt poolt" - kui see asja omanik ei olekski nii toimiv aga et, aga nagu oleks kõike väsimuseni, ainult tema, teinudki hoopiski nagu siis et. Väsimuse anullerimiseks - väsimuse vahetamiseks et. Kindlasti on temalgi ainult niisugune keel ainult juba. Minumeelest Eestil ei olegi kandidaate, sest , süsteemid tugevnenud, ongi niisugused et. Parem kui peaksid parem aega muutma. Kevadele. Ka kui kevadtöid pole. Selline niisugune stressimine ja veel sügis - pole parem aeg.

Maili, hüüdnimi "kaunis", "kaunim"
15. sept

Komandant ütles et varastasid kantud aluspükse teistelt Püvi ja Puśkin, sotsiaaltöötajateks kes just riigi raha jagavad et, said just niisugused nemad et. Eestil seni on nii et.

Maili hüüdnimi "kaunis", "kaunim"
15. sept

Kuipalju ma siis Eesti niisuguste asjade kaudu mahakäima pidin ainult, võrreldes asja vargasuguseks ümber muutumine, kogu niisuguste eesti aega, kes varastasid omale asjad ümber.

Maili rahu jumal "kaunis" hüüdnimi - litś ka on
15. sept

... kauni aja, varastasid riideasja, puusapeale ümber ja esinesid. Mis see Eesti ainult oli.

Maili
15. sept

Sügisel ei tohi kogu maailmas valida.

Maili
15. sept

Kaebasid kohtusse isegi, kui ise tegid kellelegi midagi paha, ja võitsid et kui esimesed kaebajad, Ida -Virumaal. Niisugused panevad nüüd valimiste ajal, Eestis, kelledegi toiduained endale nagu taha, ja haisema, olles nagu kohtuga võrdseks saanud, nii pealgi et; väga ammu tegelevad nad nii ka - jakob iisrael, tumm? vigane? Raul Ööbik Uve Ööbiku all ainult töötab aga et (sõidab kellegi keresse füüsiliselt sisse bussi koguaeg nagu et kõigest kõige varem tõuseb järjest koguaeg selleks et, siis läks eestis talveilm järjest nii jäledaks ainult ja sõitis üks lux buss kraavi (Uve Ööbik sünd 1957, söerajal külgkorvidega mootorrattal võitnu - poliitiliselt väga kahtlane - söerajal et, isegi nii üle organiseritud olema üle kõigi ja üle kõige et, kahe võistlejaga) - panid juba ees haiseva bussi kaugele reisile, kui on bussikoondise juhid et, jälle haiseb ainult nendelt teistel, omadel, minu isaga tegid nii ka - ukse taga juba nagu, aga tegelikult minu puutumatut nii väga korda sündinud isa ,et muud ei meeldinud, tegid minulegi nii - Eesti. Ma tean seda. Söetaldrikutel keerutamine on ka ju poliitiliselt kahju ainult toonud - "Estonia" laeva hukk, Atlanta Olümpiamängude ajal lennuki hukk - Indrek Sei oli ujuja siis, söetaldrikutel keerutamine ja osavõtmine. - et Hugo munarooga nägid siis et jms? Mida veel siis "üldse alt" nägid siis et.

Maili
15. sept

Keerutanud söetaldrikuid kellegiga, kellegilt siis tuli paremusse.

Maili
15. sept

Siis panid ja panevad oma niisamasugusele juba võimule juba juurde koguaeg aina varastatud aluspükstega käivaid ja olevaid ja olnuid ja munaroogadega söepannidega ja söerajalt võitnuid ja nii koostasidki võime.

Maili
16. sept

Jätistamise uurimine Maa planeedi üle korraldatakse.

Maili,rahu, jumal kuidas on kindel
16. sept

Eesti üle tuleb korraldada Maal planeedil jätistamise uurimine.

Maili, jumala rahu, elu rahu
16. sept

Terrorism muudkui koguaeg, 1 Litś on,´Mailil, Mailis Repsile koostati Ida-Virumaaga et: Maili tagant jätkuvalt ainult koguaeg et, niikaua kui see kestab et. Las Mailis Repsil-Rannal oma ettevõtlus ja sealjuures ka elamine pommitatakse ära ja näitab ainult siis oma rinda ainult koguaeg siis, nagu minule andsid olla, ainult, oma jätkuvust Maili Lankmann 7218 Äri tegevust ja Maili 1/2 elamut Lankmann Narvaś Ida-Virumaal, Maili 1991.aastat edasi, oma tegevuseks sündinut jumalat, kes seda ise ei tea, aga siis mis-siis ju kui saab oma ja teab siis kasvõi, aga, aga 1991.aastast anti ainult olla hoopiski ainult oma seda Maa rinda näidates ja presidendiriigil, ainult, seda vaadates ka et, magadeski seda litś´i ka et, las olgu Mailis Repsil nii elu, 34, teada elu siis nüüd nii, väga hea näide sellest elust Maal, siis ja arusaadav. mis toimub, kuidas Eesti olla et. Muidu panid mind nüüd jätitama edasi: nüüd Mailis Reps, 34a., ja Ida-Virumaa - et satellidiltki, kus jumal nüüd asub, et seal las jätitavad jumalat edasi, ilma selleta mis on oma äri 7218 Riideäri Lankmann - et pommitud ära et, et - Eestil pommitud ära et.

Maili
16. sept

Midagi head ja päris, Eestil pommitud ära et. Maili, just, Eesti pinna litś on ! - 1 ainult on!

Maili
16. sept

Naised, kaup, Aseris, õiget kätte ei anna. kellegile, kes seda oleks näind!.

Maili
16. sept

Arvi jäi ainult neid Aseri naisi nii nägema.

Maili
16. sept

Näeb niisuguseid Aseri naisi et.

Maili rahu ja terrorismita jumal aga
16. sept

Näe "Ranna......" nimed surevad. Ei ole ole 34 a. rind

Maili rahu jumal ja terrorismitu aeg loodud, loodud selleks Maa jaoks tagatiseks kõige oma saamisel tegevaks ja omamisel tegev
16. sept

Pommitatud kõik mis Mailis Repsil, kõik mis Mailis Repsile, varsti seda keegi ei tea ja Mailis Reps peab oma selle üksi mõtlema ja koguaeg sellest aga seda oma rinda näitama, sest nii midagi väga kõvasti, kõige kõvemini nõutatakse ainult, ja pommitakse aiva seda "midagi "oma"" enne eesti alal - ja eesti alal pommitakse seda Mailis Repsi kogu seda küsimust.

Maili
16. sept

Kui ongi nii siis ei tohi seda omale pidada.

Maili
03. okt

Osoon ei põle. Oz.

Maili
03. okt

Ossip ei ole, Ostap on.

Maili jumaltüdruk-astragaal hüüdnimi on "lilientali maili"
10. okt

Kogu Eesti on ainult korruptsioonpindada. Jumalale nõudeta elu - selle kaudu et. Ainult esitavad suure palga eest, kuhu on valitud ("nagu teistel" või "nagu mitte teistel"), seal seda et. Korruptsioonpindala Eesti on Eesti pindala, valitul kohe nõud eitab et. Dobrelutsiga pidin mina magama lähestikku samas ruumis, kapid-riiulid olid pandud kuskile mujale vahele, !väljapääsmatult ajal! et. See pinnakorruptsioonieesti on koguaeg ainult. Nagu mitte jumala riik - ala, peale sõda nagu on koguaeg tunne, riigist midagi, koguaeg on niisugune nõutus ainult hoopis, nõutus riik on. Pärimis Maili Jumal-Astragaal nõu riik saab olla õige riik.

Maili, jumal
10. okt

Maili Jumaltüdruk- Astragaal hüüdnimi on "lilientali Maili"

Maili
10. okt

lilientali on nagu lill itali. lilientali Maili nagu lill itali Kleopatra

Maili
26. okt

Pekaitse lülitil ei olnudki plommi pandud, oli ainult väga liiga vana paigaldus, isa sai siis aga valesti Eek´ ide alguses 700 Eek´ i trahvi koos niisuguse dokumendiga: peakaitse lülitil ei ole plommi. Liiga vana peakaitse lüliti paigaldus oli hoopis aga ja hakkas varsti ainult niisama ringikäima ja tekitas tohutult suure näidu, siis vahetati ka aga ainult see näitude lugeja ära, uuema. Peakaitse lüliti jäi jälle vahetamata aga. Kui järgmine kord vahetasime seetõttu jälle näitude lugeja et see muu näitude lugeja ei töötanud, 25 Eurot siis omal tarvidusel. Siis seejärel varsti aga vahetati kauglugejaga ja siis alles leiti peakaitse lüliti väga ammuse vahetamise vajaduse ja siis vahetati peakaitse lüliti ja siis said kõik plommitud terved seadmed. Nii nüüd on.

Maili
26. okt

Pekaitse lülitil ei olnudki plommi pandud, oli ainult väga liiga vana paigaldus, isa sai siis aga valesti Eek´ ide alguses 700 Eek´ i trahvi koos niisuguse dokumendiga: peakaitse lülitil ei ole plommi. Liiga vana peakaitse lüliti paigaldus oli hoopis aga ja hakkas varsti ainult niisama ringikäima ja tekitas tohutult suure näidu, siis vahetati ka aga ainult see näitude lugeja ära, uuema. Peakaitse lüliti jäi jälle vahetamata aga. Kui järgmine kord vahetasime seetõttu jälle näitude lugeja et see muu näitude lugeja ei töötanud, 25 Eurot siis omal tarvidusel. Siis seejärel varsti aga vahetati kauglugejaga ja siis alles leiti peakaitse lüliti väga ammuse vahetamise vajaduse ja siis vahetati peakaitse lüliti ja siis said kõik plommitud terved seadmed. Nii nüüd on.

Maili, jumal sünd 1957 astragaal on Isis - viljakus altarid on. Peaksid selle Isis´ e pildi avaldama. Kultuuri jaoks. Igalpool. Raamatukaane peal ka suurelt. See tähendab viljakalt ilusat elu - see ei muutu. Sest et kultuuriteadmine on sellest.
26. okt

Sardiinia - jumala isa, kingikott lõputu lambana 9.aprill sünd jumala emaga, Korsika - kotkana nende tütar - astragaal - jumal - kotkana tütar DEVS Ka, mis max im kord on, veresammas DEVS Ka. DEVJ@Ka. 9.aprilli emaga, 1.aprilli sünniga Maili astragaal - selle vereringe üksainus sündinu, 1 lõvi korraga kui, sellel 250-l aastal - moodustab kõik nii ära nagu jumal selle aja. Kotkane tütar jumalaisal ja jumalaemal. Kotkaga kaarte on palju. Kes oskab lugeda kuipalju. Päris palju.

Maili, sünd OMA otstarbega tegevustega, loov
26. okt

Aastavahetused planeedil peab kotkaid kaarti juurde tegema või saav jumal on nii, " Maili, mis tahab seda saagu" ütelda.

Maili Lilientalist Lankmann
26. okt

Kellel rõõmsalt tuleb ainult raha et - jumal on olemas, need peavad kotkaid juurde tegema minema, võtku kohe kuskilt militaarrahurelvaga seisma juurde, oma pärimise täielikult Mailili, "oh Sa poiss" on täielik ja täielikult segamatu - siis olgu nii elu saada temale !!!

Maili Lilientalist Lankmann
26. okt

Igalpool on loomulikult rahus ja heas elus - niisugune tuul - et nii jumalal on parim olla OMA elu.

Maili Lilientalist Lankmann
26. okt

157-s kommentaar Maili sünd 1957 m.a.j. 1.aprilllil

Maili Lilientalist Lankmann
17. nov

"Kellele" piiblis sõna on Mailile nüüd. Kellele! Te teete nägusid nüüd. Mailile astragaal jumalale jumalannale Maili Lankmann "Riideäri" 7218 ja Elamu, Narvas, moodsad.

Maili Lilientalist Lankmann
24. nov

Kokkusaamisel oma loomingulised värvid. Lõi nuudiga ära, alt näitas, väga ruttu, aseri pol. kuskilt. ja ta naine ajab küüned kpl. aknasse, kaastegev. suvel lööb välku nii

Maili Lilientalist Lankmann
24. nov

... aken on naistel seal hästi taga et. aseri pol naine paneb oma küüne kaupluses akna juures suhu, et käib kõige ees nii sellest. aseri pol ajab vastu püsti äkki ja näitab alt oma, ruttu. Kui eestlane keegi saavutab, siis just. aseri pol oli tallinna nõmmel ka nii, ainult. et siis just ei saavutanud enam, et. Litś on ainult. Iljitś lenin tuli sellest 2017 aastal nüüd. nii revolutsiooni tegi neid lapsi romanovid

Maili Lilientalist Lankmann
24. nov

... ja kõigilit võtsid ära

Maili Lilientalist Lankmann
24. nov

..Väga õnnelikult läks täna. Siis aseri pol tegi nii. Ta tegi enn 2 tüdrukut keskooli lõpust "üleval" korteritest, niipalju aastaid teeb nii juba. aserist pol hävitab mu õiget joont nii. et. iga aserist pol. et tähtis. ühineb nii. väga väsitanud on ära mind need aastad. ma tundsin küll ennast enne

Maili Lilientalist Lankmann Lilientalist Lankmann Lilientalist Lankmann Lilientalist Lankmann jne
25. nov

... päikest on nii vähe nii, nii elada korda ainult, nagu Päike käiks igas selle ringi või igas universumis ainult külas. Maili Lankmann "Riideäri" 7218 ja Moodne ka Elamu Maili Lankmann.Maili Lilientalist Lankmann Lilientalist Lankmann Lilientalist Lankmann Lilientalist Lankmann jne

Maili Lilientalist Lankmann
27. nov

Ma olen õnnelik kõik miski head kangad ja lõngad. Maili Lankmann "Riideäri" 7218 ja Maili Lankmann Elamu, moodsad nüüd. Cancel, ganz sel / mont "mis sellel on" , "mis sel on", jumalal. Nii ongi jumal öeldav.

Maili Lilientalist Lankmann
27. nov

Võiks pidada ainult neid kes on tulistanud ainult välja. Siis saaks kindlasti.

Maili
08. dets

Minule väga meeldis reis Bohemia Traveliga, parimad vaatamisväärsused ja nendest osasaamine, ajaloolised parimad alad, huvitav muuseumis.Maili

Maili Lilientalist Lankmann
16. dets

Rootsi ja Vene sobingu vastane Napoleoni käik oli. Sööki läbi. Venelased on ka nüüd niisugused, olid juba niisugused et. Aga Rootsi tegi kohe sellise sobingu omale tagasi. Nii jumal ei istu neilt peegli ees kuskil. Venelased aga jätkuvalt nüüd ajab sööki välja siis. Kas need on ikka venelased nüüd üldse, ainult niisugused on? Niisugused ei lasknud 2 last olla jumalal selgelt, ja ei lase olla et. Need olid ja on kõik hoopis rootslased. PeeterI võitis need. Aga jumala sünni eel oli rootslastel, kes sööki peegli ees, ennast ainult sobitatud. See kõik paha ongi, peegli ees niisugusena nagu õige ei saa oma dokumentegi enam teha et.

Maili Ralfi tütar
16. dets

Mitte põhjamaade (põhi on mitu õiget Teil on, ainult) poole tuleb panna GSM mast, päikse poole tuleb panna. Lahendab küll Teile hästi. Õigetele alla panna on jõuda ainult. Selline kord võimaldab küll Maili Lilientali Lankmann "Riideäri" 7218 Moodne ja Moodne Elamu/pool.

Maili Lilientalist Lankmann
16. dets

... astragaaljumalanna riik- ALA, Eestil peab just nii olema. Maili

Maili Lilientalist Lankmann
16. dets

Minu emal oli üks põhi ainult minu isal - mina. Sellega ta elas ka elu läbi midagi. Maili. Ema emal oli ema isal ka üks. põhi ainult - minu ema. Ei tee valuvõtet, ei tee valumõtet.

Maili Lilientalist Lankmann
16. dets

... Need seened on. Maili. Mis Maili tahab seda Maili on saaja, saav, saanu, saanud, tarbija, tarbiv, tarbinu, tarbinud, tarkaja, tarkav, tarkunu, tarkunud, tarkuja

Maili Lilientalist Lankmann
16. dets

Ei omistu kellegile, aga mulle omistub, aga jumalale omistub. Ei pea ma ju siis samamoodi ringikäima ainult, kellegil ei omistu- "kellegil ei omistu siis". Sellise vaeva ei ole vaja väljamõelda ka et.

Maili
16. dets

Mis Teil veel oli?, Me tahame kõik ära aga. Raha aga ei ja mis tahad aga, ei. Sellist vaeva ka ei ole välja mõelda ja rahata nii, hariduseks pidada - aga õppisid sõdu sõjategevust niivõrd pähe ainult; käskisid õppida ära et löödi päid maha, kurbuste ja tõsielamuste allegooria aga, "niivõrd pead otsast ära", "niivõrd pead otsast ära juba". Tegelikult nii kultuurne ja rahaväärtus on nii väga tark.

Maili
16. dets

See tumm kunstiinstituut kunstiakadeemia võtab kella "seitsme paiku" kella juures kõik seitsmeaastase selja ära. kesköö "tango" vms. peate nägema teda aga ainult, et siis hakkab ta see alatus kestma et, on kestnud nüüd 23 aastat juba et. Võib-olla ka see ongi ainult elu õnnetuslikkus olnud. Ma vaatasin tagasi "seitme paiku", tuli küll tagasi minu selg, minu aeg.

Maili
17. dets

Maksima tegid ka selle Rootsi Vene sobinguna: liiga suured, maksimaalsed suurusnumbrid tellitud riided saadetakse hoopis, mitte Teie number; pidevalt tagastamine suunitluses aga nii postikulud koguaeg nüüd makstud ainult Maksima korruptsioonile - mida siis Eestis veel suurendas - postimaks, niisugune postimaks läbib nii Maksima kauplused. See liiga suure mehe nimi on ka selline korruptsioon Eestis. Enne käis veel see sobimatuse tegemine väga aeglaselt, sobing on ka selles et tehakse pahameelt nii kaua ja pidevalt. Hiigelsuured dressipüksid ja hiigelsuured pluusid, nüüd see Maksim... nimeline on ju nii nähtavale. Kogu elektri lasid välja, kui sama oli veel kaupluses sees, õues siis oli niisugune teadmatuse tunne seejärel et, sees oli pime ja "pange korvid ära nagu on" - korruptsiooni tegid nii, mitte teaduslikku uurimist nii et veel selle eest raha et.

Maili
17. dets

Rootsi Vene sobing on veel rooslannade lõbumaja Rootsisse jõuda, seda tahtmist Eesti Rahvusringhäälingust laeva hukust "Estonia", see oli kohe siis ju, rootslannade lõbumajas põhjasid pidavad eestlased mehed ka. Need ka ründavad veel. Need avalikustada.

Maili
17. dets

Mittetellitud maksimaalsete suurustega riiete kontrollkaaludele asetamine pidevalt aga pidevalt kahju postikuludes. Maksima...

Maili
18. dets

Mitte nii maksimaalne tööstaaź, 9 kuud aastas töötamine ja 3 kuud on siis näha millised ollakse oma elu, ainult.

Maili
18. dets

Valedel on kleinferten tõbi, nad ei ole terved saari.

Maili
18. dets

Meditsiinitöötajad ja nende lapsed lasevadki kleinfertenitega pihta õigele tervele. "Et elavad kõik koos sellest et." - see ongi teise eesti vabariigi kord. Nad hakkasid tegema seda eelmises. Jätkamistena "narodnikud" ajakirj. ja kirj. Luts ja Barbarus. Tekitasid laimamine "śamottkivid" ja siis röövis Barbarus naisi, Luts kirj. aga siis "oode oode, Cleopatra, oodake ainult" - tähevargus. Kleinferteni võib-olla mõtlesidki kehtestada korraks ainult. Korraks vaid kleinfertenid. Barbarus oli vale või Luts, teiseks ka vee, nii kavalad. Õigeks sain, monoõigeks sain, monoõigeks sündisin. Maili. Tahan ja saan Maili olen.

maili
19. dets

minge kõik seente juurde ainult

Maili
28. dets

Caesari jpms kuju ei tule jumalatele kuskile teha. Maili

Maili
28. dets

Maa ei lähegi liiga alla ohtlikult tiirlema.

Maili
28. dets

Maal ei eitata jumalatele midagi, et jumalad tahavad head ja paremat elada; tervist mõistust omades juurde lausa. Et Maa ei ohusta kosmoseid.

Maili
29. dets

"Väljaväänamata" iludust, ollakse kloostrikoolide kohtadest. Maili

Maili
29. dets

Iga lipp on maestro visa, kuidas Mailil ON Äri. Maili

Maili
30. dets

Esile ei tõstagi nimesid, kes jumalatele ei annagi midagi et mis jumalad tahavad. Esile ei tõstagi nimesid kes jumalate järjele ei andnud midagi ja kes sellele kaasaaitavalt tegutsesid, mis jumalate oma oli ja tahavad et on ja et pidevalt jätkuvalt on ja mis jumalad tahavad et on. Maili

Maili Ralfi tütar
30. dets

Paabulinnu muster näitab astragaali emast väljasündimise kellaaega. Seejärel kajut vajut. marssi ja siis ema võib selle auga magada.

Maili Lilientalist Lankmann
30. dets

Aseri pol ja Aserist pol Tallinna Nõmmel, nii ei esine, lasevad iga päev piimast midagi pahaks minna (igale uuele mehele tegi selle plaaniliselt selgeks selle naine seejuures et, venestamise poliitika on neil ja neilt selline, nii nad ei pea, ja teevad kannikad liugulaskma palju enam et nagu venelannadel, vaatavad kannikate all siis palju huvitavama elu raiskamiseks ja hukutamiseks iseendidega(peavadki sellist pidu paaridena, uutega "paaridena" pidev niisugune pidu), venekeel on ainult siis kannikate all neilt võimalik et, venekeelt nii ainult jätkasid ja jätkavad rahaliseks saamise eluks venemeelseks ja venekeelseks ainult.

Maili Lilientalist Lankmann
30. dets

... palju liuglevamad venelannade kannikad tegid igalepoole ümber Aserist pol ja ta naine ja Aserist pol Nõmmel Talinnas. Sõidab all seejärel ja venestab et.

Maili
31. dets

Igakord segati ära püham teema aeg just koguaeg. Pühadest Paabulindudest edasi parem. Koguaeg on paabulindudel kuidas. Nagu 34... vabaduse sambal ka. Sinine on ja astragaali ja järjest ja enne ja edasi käe lugu. Metalne, kuldne, sinine, punane, helejupiterlik, saturnlik, sinine, sinine, plutolik jne jne jne jne jne jne jne jne jne jne jne jne

Maili
31. dets

Kui tihti siis litś´id kasvasid, õitsesid ja küpsesid ja linnud litśidel kui paleed ehitatud said.

Maili Ralfi tütar Lankmann 45704010214 - astragaal numbrid
02. jaan

Kui on jõus siis esitab siis arvestatakse. Maili, õige, jumal- astragaal sest. Astragaal äratuntav.

Maili Lilientalist Lankmann
02. jaan

Ehit. sellised seinad nagu litś´idel peal, aknad ja sisemused. Välimus nagu liiljad aknad. Sisemus nagu mangostan. "Mailile" Lankmann Lilientalist "Riideäri" 7218 ja Elamu/"pool maakaarti" Äri ja Elamu Mailile

Maili Lilientalist Lankmann 7218 ja el
02. jaan

Minu isalt Ralf´´ilt vahemik, vahe mikk, vahe miik, vahe mik jäi minule, siis nüüd. "Mailile"

Maili Lilientalist Lankmann
02. jaan

Kaukaasia kontroll, tegid kahe aasta sisse.

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar 7218 ja el
02. jaan

Kaukaasia kontroll. Tulevalgel ka veel.

Maili Ralfi tütar
03. jaan

Selveri reklaamlehed postkastist ära ka. Kui läksin toidukauplusesse siis olid et olen, kui tulin siis ei olnud Selveri reklaamlehte. Müüvad neid lehti veel või? Minu andmed, kasvu, sünni, sünniandmeid, kukeaasta, Selveril kukk. Söövad mind või?

Maili
03. jaan

... saavad revolutsiooniks bussijuhte ette nii?

Maili
03. jaan

Äpardajad on viljatus. Kuipalju seda on ? Nende all või? Mina ei ole nende all. Maili

Maili
03. jaan

Viljatute postikandjate ühing, näost paksenenud ja naeratlevam koguaeg, senigi äratundmata et nii - ainult kurioossused ja kuritegevus, kedagi omale varanduseks kinni hoida oma tegevustest ära.

Maili
03. jaan

Saab nende üle kui ei ole enne neid pidamisi jakui ei ole enne muid vigaseid ja tummasid pidamisi. Sellisele kainusele elu jaatus. Loomulikum jaatus on siis.

Maili Lilientalist Lankmann, päiksepoolt jalgu tõstm. on.
09. jaan

Ainult varjatud, panevad miine alla aadetele, saadetele. Koguaeg on nii tegevad. Küll nad saavad süüa ikka nii !!!

Maili Lilientalist Lankmann
09. jaan

Austatav võib avaldada kogu oma pärimusloo, pärimisloo, pää rimis loo, panen kaupu, viru tänav, võõrus ei ole valus, g eras si Maili, movie on ka väga hea, väga hea jätkuvus

Maili Lilientalist Lankmann
09. jaan

Panen kaupu. Maili. Omal "Riideäri" edasi 7218 Narva´s ja Elamu, "muidu" mujal keegi ei kannata. Aus Maili nii.

Maili
10. jaan

30.det. . Aserist politseidele, keda ei tea, on äratõstnud ennast, Eesti. Sellist kuju ei anna vältida ka.

Maili
10. jaan

Minul on 10000 20000 40000 30000 planeetide ümbermõõt. Maili

Maili
10. jaan

Aserist politseide vastu prussakaid prügikastid. Neist siis midagi pole kaotatud ja eikellestki.

Maili
10. jaan

Kauniduse rikkumise kiirtoimelised on ennast sisseseadnud ainult muidu, enne, nii et ei jõudnud kauniduse vaate edasi koguaeg, olemises, tõeliselt. Need saavad võimult raha palgaliselt. Eestil on see viga. Eestil on see kogu kauniduse vaate vastaselt toimepandud, toimepandav, Eesti aeg on nii. Astragaalil on kõige kaunim vaade. Nüüd on Eestis, 250 aastat, kõige kaunima vaate jätkumist.

Maili
10. jaan

Võõraste kaupluseid ei kirjutanud ühtegi ega midagi.

Maili Lilientalist Lankmann
11. jaan

Madalamate nõudlustega avanemist nõuavad. Ainult sellised pundid ainult on, ainult. Eesti. Eesti piirides 1991-1993 omandiseaduste lõplikuspiirid - Eesti piirid. Mul oli 40 aastat aga: 10000 20000 30000 40000. Ma olen nii täiuslik aga. Maili

Maili Lilientalist Lankmann
11. jaan

Kas siis kohe mauhkasid, üle nende piiride veel - ! mis said kätte nüüd! Mina ka nendega? - Ülekohtust täis nii veel ka või? JUMALA SUNDISID KA NII ÜLEKOHTUST TÄIS . Puuduvalt et hoorusvõrgud veel on.

Maili Lilientalist Lankmann
11. jaan

Kui on piiridest jutt, siis peab 40 aastat igat omandiseadust pikendama veel, et see nii jumalale jaatavalt pooldab. Koguaeg. Maili

Maili Ralfi tütar
12. jaan

võib teha programmi juurde et postkontorist võib saada nõudlemise oma maksete kohta, sest laekuvuste kohta, järgi, saades õigesti vastavad jaatused. Maili Sepp 45704010214

Maili
12. jaan

Aserist pol ja ta pere painutab nii valesti ja sunnib oma "lohvkasid" juurde üle vöö alla kasvama juurde, niisuguselt sunni alla, on moodustanud, et ei ole uskuda niisugust elu kedagi neilt. Nii on teinud ja teevad et, jätsid pea Teile peenele veel alla, et vaatavad nagu peenemad seal et - kaeban koguaeg niisuguseid Maili-astragaalõrnus liik. Tahan elu, et ma ei pidanud ja ei pea niisuguseid kaebama et tunnen end pahasti neid ja mida nad endid nii teavad et pahasti neid just et.

Maili
12. jaan

Tahan et pahastitundmise lontrused - Aserist politseid Aseris, nii kirjas pole , eluk. on juba, ja Tallinna Nõmmel, Sergejev Vova, juba on eluk., Aseri Linderi 13-26 : et "mis arvutusmasin Felix oli ? - na vetśerinku srazu!" - ei käiks kuskilt jõuga nii üle, ei käiks kuskilt üe. Maili eluk. Aseri Linderi 13-22, just all.

Maili
12. jaan

... See Sergejev, Vova oli sama: autu ja vaenulik, laps juba isegi. Maili

Maili Ralfi tütar
12. jaan

... nad peavad, kuhu sa lähed Sa ei näe, et nad vaatavad et. ?nad on kogu Maa kaasa tõmmanud juba? Mis teha siis - astragaal litś , ainult Maal, on? Maili´ l astragaal tüdrukul, ainult, omal.

Maili
17. jaan

Tulnud lõunamaadelt, lõunamaalastel eesti linnud üldse ei ole olemas. Kellele (-Lankmann Ralfi tütrele Mailile 7218 "Riideäri" ja Elamu/pol nõi lux ja Eesti Ka Story elamu kohta) -Kellerti mäel on eesti linnud olemas, kahel pool. Maili ja kohe sündi läinud ka. Kahel pool eesti linnud.

Maili
17. jaan

Kleinfertenitele saadud lapsed peavad minema Austraaliasse, Uus Meremaale, Uus Kaledooniasse jms., Kookosesaartele elama.

Maili
20. jaan

38 kraadis eestil on vigaste ja tummade ja tummade ja vigaste ja vigaste ja tummade jmps silk, seni

Maili
20. jaan

Bussijuht Indreki kõik vaenlused kõhtu ja selga, vt., kellel? Kellel leiad, need ise ei elaks. Vaata, Marss. Viimase suurema tavalisest,36,6, muu temperatuuri juurest, Mailil, astragaalil.

Maili
25. jaan

Tegelikult ei tohi kirkaga üldse avaldada jms

Maili
26. jaan

Need Normandia ekskursiooni bussijuhid augustis 2016 Indrik ja Jüri sellestajast tapavad igal öösel pimesoole lõhkema. Kogu jõud on neil selleks välja pandud ja kordavad koguaeg. Nad on Ungari reisi bussijuhid ka. Ungari ei ole veel astragaaljumalariik olnud. Prantsusmaa on olnud. Jumal Maili astragaal

Maili
27. jaan

Mind ei leia mujalt kui minu kohast ja mis ma ostsin, ainult, ja siis ainult. Maili

Maili
27. jaan

Kui mul isa elas siis ei õppind minust kõike ära. Kõik Mailile. Nüüd ei õpi ka minust kõike ära.

Maili
29. jaan

Normandia 2016 "La Strada" reisil bussijuht Indrek, kui tulin üksinda Louvre´ st, mina, siis bussist, eemalt, ma ei vaadanud sinnapoolegi aga, aga lõi just siis r/h alt omal üles väga ruttu ja siis rõõmusta kellegile oma nüüd elamused. Seniajani peksab nii, mis ta nii ettevalmistas, sellest, kuidas soovib ainult koguaeg et. See Indrek ei sobi bussiga sõitma, sest ta nii tegi, sest ta nii teeb. - "Igal pool lõpp", - paari ennast sündima, selleks ärakasutades, niivõrd ebameeldivalt käitunusest. Prantsusmaa metsaks hoopis ju.

Maili
29. jaan

Ajaloolased tegid midagi ette, jalad, käed : "Maili tuli" , midagi siis. Ärgu sõitku siis seal kus jumalariik on juba olnud.

Maili
29. jaan

Ajaloolased ei andnud kätte siis ainult. Teadmata jätsid nii kõiki, oma kätte jätsid nii kohad mis "toovad ainult niigi raha edasi sisse" . Eesti

Maili
29. jaan

Ajaloolastest kes ei saanud edasi, ainult, elu, need saavad ajaloolastelt 33% otse nimeliselt, samapalju raha, kui ajaloolased on saanud selle rahavahe rahasaamise aja, kogu aja iga kuu , igal alal nii.

Maili
29. jaan

Kogu maailma ees väga paljude küsimuste rahe alla (nii öeldakse Eestis) tuleb panna kõik Eesti ajaloolased eraldi, seni nad enne kokku ei saa ka, kõik on üksinda, kas nad teavad.

Maili
30. jaan

m 22 nov.esimene kommentaar ka põhjus et: ajulagedus on Eestil 75% kui nii ei ole nagu ja mis ma Maili tahan elu, sõjata selle Eesti ala edasi elu 1991.aastast 34 on Maili Lankmann 7218 Äri ja Elamu ja tempo ka stor ja poll uks pargid ka

Maili Lilientalist Lankmann Narva "Riideäri" 7218 ja Elamu, Ralfi
30. jaan

see eelmine ka. ...need hakkasid mind valesti ette sahkerdama kui: Ma olin täiesti olemas ja terve. Astragaalil jumalannal mul on aga nüüd ainult eesti keel, ja seda ma ei saa muuta, olen nii sõltuvuses et. Just muudeti kõik töötamise võimalused aga muukeelsed teenused aga. Just ka siis veel aga et. Peamaht oli ka väga suur aga alles Riigiarhiivi pea töötas, intelligentsuse tase asetses ka peas ja esitus tähtsus ei vähene muudkui aga et. Niisugust midagi minule ei mõeldud veel. Samal põhjusel et rahu püsis minus kui alal sellel. Keegi ei ütle seda. Parem on rahu jätkuvus omandid jumala omad kindlalt.

Maili
31. jaan

parteid tegid et mehed järjest kõik kes tegid et mitte tahtma naist, järjest kõik ära tapma. Mõtlen ma õigesti. Maili

Maili
03. veebr

Sündinud narva tummad mõtlesid aina paksemaks ilusat Elvit, teadaolevalt panid osa vangi juba et ja et Feliksit ka Elvi poega, pidasid seda lugu omal üleval , kambana kunstiinstituudist ka nii et, pidasid Elvi 40 kraadi kätte, nii Elvi ei talunud neid ka enam, Feliksit ei lubanud ema nägema ka veel.

Maili
05. veebr

Jumala vastased ei tohi 9-st päevast rohkem teada olla, siis jumalaema kaitseb veel jumalat et. Maili

Maili
10. veebr

Kõik vigased lähevad Venemaale, terved lähevad tagasi.

Maili
15. veebr

Skorpionid on nüüd nagu viimane kaigas rattasse, mis rikkus ära: kasv nagu jalgu ei ole ja labajalad , koos kedradega juba, sinna alla. M. Pajus käis nii läbi ette. Ja edasi nii ainult. ?Triin? ja muud.Muud nad ei tee, muud nad ei taha kui Teid niisuguseid ainult - otsest produkti - Teie mittetegevaks- sest ! mis on Teie Kõige Parem Soov Teil Teile Omale Endale. Teil seda nii ainult naerda selle peal, selle üle - Teid toidu ammadeks ainult, Korts. Maili

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
15. veebr

1 ja 2 lõvi ei taustand, põhjamaadest. Juba paha kiht oli nii paha juba et Napoleoni Korts tundis seda juba. Oma kirjades hierarhiaga käis - parema kuukäigu peale siis läbi. Et saaks tegev hingata korts ka veel, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 10, 11, 12 , 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 , 41, 42, 43 , 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... lõvi. Maili Lankmann Riideäri 7218 ja Elamu/ Maili Moodsad ja kõik mis on, on. Tempol ja park ja kirsid

Maili
15. veebr

Põhjamaad käivad muidu valetpidi, arenenud geiś´adele vastu.

Maili
15. veebr

Põhjamaad registreeritakse ainult nüüd kui arenenud geiśad tegevad on ja käivad. Maili

Maili
16. veebr

Tsitrusekoore ringid väljavoolu aukude peale panna, "ongi lootosed"

Maili Lilientalist Lankmann
21. veebr

Õige on ikka päris lootosed kasvama panna istutada - "Maili"

Maili Lilientalist Lankmann
21. veebr

Õige on ikka päris lootosed kasvama panna istutada - "Maili". Muidu jõulised suured inimesed saavad seljakaudu mind ära.

Maili Lilientalist Lankmann
21. veebr

.... mida Eesti on teinud ja teebki ainult, teadlikult nii et. Litśi need ei sündind aga. On jälile saand, aga ikka tapavad et. Igasuguse loomuliku mõistuse ja tagavarad. Lankmann on nagu Lancaster jne. Astri astra per astra. Liiljad tähed Lancaster Lankmann jpm. Troonimäe Lilientalide Lankmann, Maili "Riideäri" ja Elamu Narvas/Maili

Maili
21. veebr

Ras Nica t ! tegid venelased eestist ?

Maili
21. veebr

Venelastel rasnitsat ei ole et.Eestis Aseris on ka venelastel KÕVA ühtlustamine ära et, öid ja päevi teevad nii ümber , koos La Strada ?Triinuga? nüüd , bussijuht Jüri ja Indrekiga Avenue France bussijuhid koos ja Ena Mets koos, kõvaga ühtlustavad, mõistuse lubamatuse omal, ja mõistuse kasvamise omal on keelustanud täielikult ära et KÕVAD need et, need ei ole jõudnud aga kui, need ei ole jõudvad või ei ole jõudnud või ei ole jõudjad. Eesti olukord on ka selline olnud ja on et - just selleks nii vähe raha, ainult, minule et. Maili

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
21. veebr

Ma saaksin OMA tööga ja rahaga neist lahti. Mis ma koguaeg esitanu olen Maili

Maili
21. veebr

Nii ruttu: Ma ei söö ka rahu enam üldse. Maili

Maili
21. veebr

Jumalate nüüd riigi sees on nüüd jumalateäärest ära elamisega sõda et. Kuidas seda türgile nädata? - sõjaga. Nii olid türgi sõjad. Nii kui, siis veel Türgi - ongi sõda et. Nii olid Türgi sõjad.Väga kaua olid juba kestnud, nii elu et, et on Türgi sõjad et. Pärast kutsuti Napoleon appi. Siis juba kui ladinakeelsuse "said kätte" need sotsialistid jumalaäärest kätte et, siis kutsusid Napoleoni appi. Nagu praegu, Avenue France reisibüroo bussijuhid ja giidid jumalaäärest mistahes "käes" jms eesti asjad mis nii. Ja muud eesti bussijuhid, kes käivad eestis oma autoga kohtadel, Korjusel näiteks eesti bussijuht juba ja gross, bussijuhid otsivad kus, see France Avenue ja Bohemia Traveli bussijuht Indrek tahab vist ka nii - tapab!, nülib, rasvasuses ägiseb ette et, ebasümpaatseks jäi juba selline, vägiseb - aga kindlamalt teades. Mu ei ole vägisemisele peaväljagi sündinud - olemas olla tugevamalt vastu olla siis. Mul ei olegi selliseid sündivuses. Aga ma ei söö siis nüüd enam rahu parem, Maili.

Maili
23. veebr

Jutud ei kõlba üldse, kohtadel ja kohtadest: ropud kanalisatsioonid-elud ja ropud naised, riikides: Ena Mets ja ?Triinud ja Indrek bussijuht tegid enne oma "juttudele alused" valmis kajastuse "kajastusele" Sõle tn Tallinnas, tegelikult oli nende reisija, tähepanevam võib-olla, seal keegi ei käinudki, päris seal või omanadas hoopiski kui, sai rahulolu juurde. Mõeldav: peaminister ka ei käinud seal. Kultuuritermid olid hoopis ja on.

Maili
24. veebr

Poksimisega tapma asunud Ena Mets öösel, kui ei jõua enam teada täna veel, kui jõudsin aga koguaeg aga veel teada mina, just niisugust mind et.

Maili
24. veebr

Juba unearterile vajutas "kinni", juba poksis surnuks mis teada nii,Ena Mets; valisid piii-ma driinud triinud, ena mets ja valisid bussijuhid, kelledega koos pead peavad nii et triinu ava kogu öö peavad pissib triinu ava ei sulgu korraliselt, kogu öötunnid peavad omavahel peadega lahti ava et, koguaeg teevad kellegiga praegu nii et. " Hakake rääkima kõhu pealt raseduslõpu joonelt", ütleb sõitmahakkav bussijuht, Indrek või Jüri. ohe hakkab pissima varsti siis, s i i s, öötavad neli pead jpm triinud, triinu ava Teil aga lahti jätkuvalt et. Ainult nad täitsa ööd läbi nii ei pea, kui ei ole et. Hommikupoole saan paati, nad nii ei pea välja.Päeval saan laeva. Elu on siis et.

Maili, litś astra gal, väärtuslik.
24. veebr

...See Ena Mets, ?Triinud?, bussijuhid Indrek ja Jüri: need samad potid ekspluateerivad, need potid ekspluateerivad, teadlikultki

Maili
24. veebr

Sõle tn. sõi vist batooni, et. Tapsid teda ülimalt julmalt. Bussiekskursioonid võivad müüa parem śokolaadibatoonid kastist ja küpsised kastist reisid. Oma kogutud mälu teadmised on selgeks saamiseks kõige parem mälu. Hea mälu ei tapa. `S`okolaad kinnitab seda. Pikematel reisidel on vaja veel vitamiinikamaid mahlu ja vilju ka, oma tervist ja mäluorganismi toita ja kokkuhoida. Minul on nii. Maili

Maili
25. veebr

Bohemia Reisil olid ujumise järves kalad. Selle reisi järel ei õnnestunud ekspluateerima hakata. Maili

Maili
04. märts

Korruptsiooniliselt panid rahvusraamatukogule raamtutesaalile ette lapsemähkimisesuuruse ala torudega, käib sinna vahele ainult ja tagasi,kahtlane vist, busssijuht Indreki naine. Bussijuhid veristasid ?giide? töötajaid tüdrukuid, tüdrukuid, siis oma naist? Juma silma käisid ka need siis?

Maili
04. märts

Bussijuhid veristasid tüdrukuid, kui, ""rahvas" ratastel" siis, nendel, et.

Maili
04. märts

Rinne Liivia oli Liinevi Arvi naine. Siis oli "rahva" rinne.

Maili Narva Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
06. märts

Vanaisa Rudolf Lankmann Merilaine elas Kalevi / Salme tn majas Tallinnas, üüriline korteri. Rätsepatöö samas.

Maili
07. märts

Indreku ja Jüri bussides ei käidud kordagi. Nad tegid nii et tema bussis ei käidud kordagi. Eks nemad otsisid siis teiste vahelt "vigastada" välja, et on on "vigastatud" välja. Teedelt järgi. Et need protsendivõid, kasvasid, lasevad seda läbi otsida et, mis on ebatervislik, sest on tervislik - . või 83%, 84%

Maili
07. märts

Mõnikord sõidus ei sega keegi. Alati tahan et jäi nii. Maili

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
10. märts

Varastel Maililt, on praegu rohkem raha kui Mailil. Lankmann, Mailil - krediit sõjata . Kui isesõitvad autod hakkavad, siis Maililt vargad saavad enne, ja need et kes sõja jätsid jõusse - sõjajärgsed tulemused tegid omale ette nii et, siis selle järel veel kõike röövimisega jõusse et, vargustega ja äravedamistega - "nalja kuipalju" - kõnetoonides esitamistes esinemistes ka koos - ennem saavalt sellest on et, räägivad sellest koguaeg kuskil esinedes et, siis peaksid isesõitvatel autodel olema programmid kuhu need autod sõitsid ja kus need autod kuikaua olid, sõjajärgsusenimede asjade ümbervedamisteks omale ja muud edasi ajad vargused ajad , sama nime asjade vargused ja esitajad Sa tead seda aga isegi et - selle tegevuste samaaegsuses ajas programmides säilitamiseks nendes autodes.

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar "Riideäri" 7218 Maili Lankmann ja Elamu/Maili ja Tempol ja väärikas park - Juma Mailile
10. märts

Isesõitvad autod ja muud seadmed tuleb teha jäljed programmiga. Ja kuskilt selle programmi jälgimine.

Maili, litś astra
10. märts

20.sajandil on grosside kaupluses "seakartulid" enne kaupluses müügisalongi ateljeekartulid.

Maili Ralfi tütar
10. märts

Süürlased peavad lehmi pidama Süürias, mitte mujal "lehmi" pidama.

Maili
10. märts

Savisaar tegi kellegi neljanda lapse saamise juurde omale arvule, hirmsa nelja kuu seaduse.

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
10. märts

Aseri grossi kaupluses litśi ei ole koguaeg müügil. Eestis, kus Maili, litśi ei ole koguaeg müügil.

Maili
10. märts

Savisaare hirmu korraldamiste ajal sündisid ja sünnivad praegu ka kleinfertenid, korduvalt nüüd koguaeg sünnivad kleinfertenid Savisaarelt kellegi hirmutamisega korra pidamise seadustega. Kellegile see Savisaar õnne ei ole toonud.

Maili
10. märts

Grossi kaupluses terveid kanu müüda.

Maili
10. märts

Grossi kaupluses terveid kanu ei müüda.

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
11. märts

Kotkas käisin Grosside kaupluses Tallinnas Lasnamäel. Maili Lankmann "Riideäri" Eesti registris 7218 moodne ülesehitus Mailile ja Maili Elamu Mailile moodne ülesehitus Narva Linna, Narva Linnas Eesti Eesti Vabariik Eesti Eesti Riik Eesti Riigiosa Eesti osariik Eesti Eesti Riideriik Maili Maililt Eesti Maili Mailit Maililt

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
11. märts

See asi võiks kodus olla, mis kaupluses on. Internetis ühendada nii. Teada juba kaupluses rütmi. Kaupluse rütm ei jäta Teid ära juba. Kaupa hulka täna algusest, näitamist. Näitamist vähendades suure arvu kaupa, 1500, 150. Maili

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
11. märts

...Täna on niipalju, homme ka aga on. Kokku sest on niipalju, muudkui iga päev on nii sest. Täna on 47, homme on 47 jne., kodus juba näha, mis on, mis sordid ja mis maksumus. Täna on 9 ja homme on 9 jne.

Maili
11. märts

Savisaar võiks nüüd koristada kuskil. Kodust viiakse sinna, koristab seal 8 tundi, vahepeal sööb. Viiakse koju tagasi. Iga päev. 2 päeva puhkust oma kodus. Iga päev.

Maili
11. märts

... nad allutasid sealt nii ära, kus nad on teadmata kaua.

Maili
12. märts

Savisaar tõi venelased kohtu kaudu Eestis saama elukohta ja tööd-palka, tööd-palka ja elukohta Eestis. Kohtus öeldi venelastele: ela, elage, peategi nüüd kokku elama. Kahte sorti on sündivusloelisus: 1.Plantagenet Maili 2. Kohtusloelisus, kellegi organiseeritud muulased

Maili
12. märts

Albert oli juba süürlane? Aleksandra ja need keegi ei jätkunud enam. Süürlase häbi silmades ka täis, kasvanud.

Maili
13. märts

süürlased ammu enne juba laiali ... kõige tihedamad juuksed jaotuvad juba ära, ja edasi head need ei jäänud, häbenevad et ja süüd jäid süüdistama et miks nii on aina ainult, ja seda paugutamist aega kunagi, mida keegi enam ei tea et või? esitavad ette, kunagi paugutamisest laialijooksnud süürlased ja on võtnud lõunapoolsemad riigid nimedeks, on hirmuks eluks peibutavad, salajasti seljataga, viibutavad sellega koguaeg aga juba ainult. Nii TEIE AU näol ei näinud teada aga, ETTE ET kui TEIE, PÄRISELT.

Maili
20. apr

"Rahvas reisib" punase bussijuht Indrek v´õi Jüri? , giidid Ena Mets ja ?Triinu, bussijuht Indrek või Jüri, ütleb ise seda et temal ei ole koju jõudes nii hea suguelunditega elu kui reisijal, sellepärast nad on omavahel palunud hakkama eitama organid vastavatel reisijatel, et reisijate reisinud suguorganitega, "selle ajaga" hakkavad siis reisi järel, reiside järel palju paremat suguelu elama. Korraga hakkavad nii ja nii teades ka et nendest nii reisijatel hakkab puudu jääma tervist järjest koguaeg rohkem ja rohkem. Nad teevad seda tugevama jõu meeltega ja ei ole tahtvad olnud ise ennast AINULT HEAGA harida, vaid halvaga.

Maili
21. apr

Peatamatut verejooksu peavad kedagi koguaeg "Reisifirma Avenue France" bussijuhid ja reisitajad. Need tuleb ärakeelata. "Panid nii põlema ilma ja maa et", nad põlevad nagu selle eestki raha - koguaeg.

Maili
21. apr

Tead, mis see Ena Mets veel sisistab endast reisijasse: just kui magama hakkad jääma:2 kui midagi ees on siis: "sul jäi vesi kõhtu" "; just kui magama hakkad jääma, kui magama hakkad jääma, siis: "su tagumiku kannika tagumisel seesmisel osal ei ole nahka". Ena Mets, giid, on niisuguste suurte tegudega, koguaeg, hoopiski. Läheneb ta küll nii õudsalt. Vahepeal läheneb ka nii õudsalt ette.

Maili
21. apr

Eile õhtul tegi ka midagi nii. "Värskelt" iga päev magamajäämise momendil midagi. Alates augustikuust 2016, praegu on juba aprill 2017, Ena Mets, tasem sohivalt, midagi nii.

Maili
21. apr

See Tartu on kas niisugune sadist või? Ena Mets on Tartu sünd.

Maili
21. apr

Eesti sadist kohad tuleks selgeks teha teatavaks.

Maili
25. apr

Aleksander I kutsus Napoleoni voorimeestest üleolemiseks.

Maili
25. apr

Naised tahtsid sõita moe, ateljeedesse, soengud teha, külla, oma elutegevust, oma huvi. Voorimehed luurasid, teadsid pead püüda kinni juba, hoidsid pead kinni nii et veri lahti juba nagu bussijuhid Eestis praegu iga päev seganud seda Päikest olemast olemas Maad. Maili, ülimalt verine täna et sõidan bussiga täna, pea otsitud bussijuhtidel, jätsid teadva pea ära, võõrastele omale bussijuhtidele, vägivaldsesid nii kaua ära. Karvad tuleb bussijuhtidel äraajada, küljepealt on järeleandlikud siis.

Maili
25. apr

Voorimehe taga oli surnud ja poeg oli liiga suur mu õrn ja hell.

Maili
25. apr

Giididel ka tuleb karvad ära ajada. Küljepealt on järeleandlikud siis järgi ka ja bussijuhid on järeleandlikud siis.

Maili
25. apr

Bussijuhtid Indrek ja Jüri kui, Euroopa ekskursioonid, 2 aastat järjest on verejooks, alates reisi ostmise algamisest juba. Enne ei olnud. Enne reisisin ka juba, enne ei olnud. Väga mõnus oli enne reisimine ja sõitmine. Maili

Maili
25. apr

Palve: Kõrge intelligentsus sünnid ei läheks vastuoludesse. Maili

Maili
27. apr

Eesti vabariigi bussijuhid on pimesooleohtlikud: Indrek ja Jüri ja nende naiskaaslased ja ?Triinu ja Ena Mets. Kirjutasin seda Maili Sepp

Maili
27. apr

Eesti Vabariik on pimesooleohtlik. Kirjutasin seda Maili Sepp : Lankmann 7218 Riideäri ja Elamu/Maili, Narva Eesti Vabariik

Maili
27. apr

Eesti Vabariik on pimesooleohtlik.

Maili
27. apr

Nii intensiivset Eesti Vabariiki tegevust ainult on et kõik on pimesooleohtlik et. Mailile jaatuse hoolimine Eesti Vabariigilt ei ole pimesooleohtlik.

Maili
27. apr

Mul on vaja laup nii eraldi olla SAADA, nagu ma tahan et, mis ma tahan et. Eesti Vabariigis kogu maailmas ainult minul laup, mul "valutab" Eesti Vabariigis magada saamatust, teisiti. Laubaauk laup, sest, mida kellegil ei olegi ka. Mailil on.

Maili
27. apr

Oma koju saab põgeneda, ka oma laubaauguga laubaga, aga vägivaldselt kes kasutasid mind minu kodust minult omalt magamist äragi, need kaebasin nimed ja kirjeldasin. Pingsamaks enam ei saa minna kui seda kallist auguga laupa kaeban juba endasse, aga need vägivaldsed vägivaldsesid edasi. Maili

Maili
27. apr

Ajavahemiku deebetkaart on Eestis väljamõeldud, võib-olla ebaaktiivsus Eesti Vabariigi riigikogul ET SELLELE PÕHINEDA, on ohtlik kaasaarvatud nendega keda ma kaebasin suuresti, ja et mul on rahuteadlikkus Eesti Vabariiki ja teadlikkus ja võimekus ja krediitne võimekus, kui mida ma ei saa kasutada siis kannatan selle all "ära"- tegelikult ma tahan niivõrd luua ikka. Maili Sepp Merilaine Lankmann 45704010214 - selle numbriga Tunne Kelami põlved segavad minu põlvi, koheselt igakord.

Maili
27. apr

Eesti Vabariigi majavalitsus ei ole saanud teha, ei ole teinud kahe aasta sees: päikse eest ära puud vähendada; koridori koristajat panna tööle. Väliskoridoris väga ägedad väljaheited väga suurel hulgal ajaliselt jätkatult või jätkatavalt, kantserogeensus, Eesti Vabariigis. Töötav koristaja kaebaks koheselt.

Maili
27. apr

... Passivalt teedel järgikäimine ka

Maili
27. apr

Sünkroonselt pahasid asju Eesti Vabariigis.

Maili
27. apr

Bussijuhid võiksid saada vähem passida, tööst edasi liigselt passivad kodudes: tualetti ! Kui nad võivad töötada niipalju aastaid. Või ongi nüüd sellised?

Maili
27. apr

Bussijuht Indrek passib kuidas püksid alla käivad, mitte üles et. Passib ja käib nii järgi et nii passis, sõitjal arvestamata seda kohta, et see koht on valitud võivalt nii ohtlikuks osutuda, augustist 2016 tänaseni aprill 2017 - võtsid omale kõik pinge alla sealt kuskilt.

Maili
27. apr

Tuleb jaatada Mailile, sest Suurt Reedet on igal aastal Maad.

Maili
27. apr

Bussijuht Indrek ütleb igaks ööseks omale terve jumal. Bussijuht Indrek tuleb pensionile saata.

Maili
27. apr

Ena Mets ütles "Triin" või "Triinu". Triin on kehasse kõige kaugemale jõudnud. Niipalju kuid juba on tunginud, aug.2016-apr.2017 süda on paha Triinu, Indrek alustas jõuga aga ja Jüri jätkas jõuga, nende vägivaldsusest süda on paha, mida nad tahavadki tõestada endid, kuidas nendest nii ei saaks nagu kirjaoskusega väljendada missugused nad tegelikult ainult on. Nemad ei tohiks saada teha "reisikindlustusi".

Maili
27. apr

Aseris elavad Varinurm nimedega arstid, 2 venda, nagu Elevant nimi. See on NSVL mingi kavalus olnud, millega välimust edasi enam ei ole.

Maili
27. apr

Aetil käib Valdur Rohesalu ka ainult. Karon on mees aga. Nemad lapsi ei saanud, nendel last ei ole.

Maili
28. apr

"Eesti võti" on nendelt usbekkidelt ette tõstetud vererõhk, kes koridori täis teevad ja endalt seda nii hoiavad ja peavad et. Pähe ja hingamisesse lahvatav kange kantserogeenne rõvedus. Neilt kõigilt püsib see et. Omale on nii diskreetsed nad. Näonahalt võtavad nii olla. Saatejuhi nad ise valisid ka nii.

Maili
28. apr

Saatejuhid on nende usbekkide ägedamad staadiumid.

Maili
28. apr

Need usbekid on niisuguse reostava ägedalt kantserogeense bioloogilise bakteoroloogilise relvastatusega Eestis.

Maili
28. apr

See pere võiks enda järgi ärakoristada. Ühel pool trepp on kõik selline et bioloogilised meesterahva vereheited ja väljalaskmised, enne ja postkastist Hansaposti kui, siis juba. Puhtaks ei tohigi nagu ollagi üldse. Jõuliselt ülevalt pühiti kõik alla veel. Norivad keskelt raskeks olla Intelligentse pea ühiskasutamine hakkab öösiti, õhtuti ja päeviti intelligentse "pea" saamiseks. Mul on, aga mul ei olegi enam. Samasugused asusid Eestis need bussijuhid ja Triin ja Ena juurde juba ka, nad tunnevad vist meeste jõuasja. Paha doomino eesti on niisugune. Igalepoole siis pandaks koristaja tööle parem. Saaks ainult oma kodus olla et.

Maili
29. apr

Bussijuhid Indrek ja Jüri võtsid minu isiksuse hoopis tarbele; nii kui mina tean juude, nii teavad nemad Indrek ja Jüri hoopis et, nii kui mina tean, nii teavad nemad hoopis et.

Maili
29. apr

Et nad jätavadki järjest selliselt reisijate teadvaid meeli ära et. Eesti on niisugune, seestpoolt.

Maili
10. juuli

Niisuguse bussijuht Indreku pärast minule Eesti Vabariigi Valitsus ei meeldi. Jätku ohtlik on.

Maili
10. juuli

Jumala kallal on jätkuohtlik see bussijuht Indrek, tuleb uurida k u i jätkuohtlik see Indrek on.

Maili
15. juuli

See bussijuht Indrek on jõhkard. See Triinu ja Ena Mets on jõhkard koos. See bussijuht Jüri on koos nendega jõhkard. Eestis jõhkardid. Peaaegu aastaaega on olnud juba jõhkardid. Eesti on jõhkardid mitu % - vaja kontrollida?

Maili
15. juuli

Eestist on õppinud igal pool maailmas. Need sõitkugi vastavalt igale poole. Nii haritus on huvitavam. Tuleb see käsitlus ja see on väga huvitav. Tuleb seda käsitlust ja see on väga huvitav koguaeg.

Maili
16. juuli

See Ena Mets kirjutagu oma lapsepõlvekaaslastest ainult.

Maili
16. juuli

Kõik kirjutagu oma lapsepõlvekaaslastest ainult, siis ei lähe revolutsioonitegemiseks ette aega, kus juba. Jumala kaardid on planeedil ju ainult. Selleks et neid omale ette keegi enne veel ei mängi et. Enne ei mängi omale kätte neid keegi muud.

Maili
31. aug

Bussijuht Indrek sõidab võõra naise vahel on pea, peailme on niisugune. Kõik ööd vägistab ennast täis niisuguseks. On ainult kuipalju nad nii juba teeninud on.

MAILI
25. sept

17 on kloor

MAILI
25. sept

18 on väärisgaas

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri