04. märts Ilmre nr 36 marrrii

Luuleajakiri Ilmre

 


Selles numbris on järgmised artiklid:

 

Luulekevad 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ILMRE 36

Kommentaarid: 174

Maili 45704010214 Eesti +372 kosmostest. kuidas on Eesti Vabariigi 7218, LankmannNarva ja Kaasiku8Edara
14. nov

36,6 daam. Eesti riigil tuleb jumala vaesus ära jätta ja jumala rikkus, ka, tegev, korraldada, järjest edasi koguaeg. Ka maailma ajalugu on rikka jumalana teinud ainult.

Maili
14. nov

Ei ole vaja teha seda rikkus ja vaesus lainetust Eestil ainult läbi et.

Maili jumal rahu elu, daam
14. nov

Eesti ei ole muud teinud ja muud ei tee kui et ei lase daam olla 36,6 , 36,6 37 oma silmad daam olla oma, omandid, tegevused.

Maili jumal rahu alles, et Maili on saav mis riik on 1934, Ralfi´lt oma isalt, see on ka vesi
19. nov

Veel veel on ainult jumalatel. Ööbikud oos eesti ei lasknud teha. Vesi on siis Ööbik´una Afganistani saadetud eestlastelt? Maili, jumalanna-jumal, olen veel veel. Mõnede meeste nimedega tehakse halba poliitikat ainult, rahvale külge, et lähevad ise vangi , üle piiri, kui veest ei tea veelgi et siis saavad edasi oma töö kohad et, seejärel et? Rahvapension oli palju vaiksem tavalisest, isale anti seda selleks et ei teataks, et isal jätkuks ainult "veel veel" on jumalad, "teadmatuspogromm" rahalis-varanduslikult, riigilt, aina et mis aina nii kestab et. Kui mina, Maili, kes, teadsin, siis võttis tavalise pensioni.

Maili, veel veel, on, et
19. nov

Et veel veel on parem õigesti. Et rahvas ei teaks seda. Tegid selleks "poliitika" rahva rinde-massiliselt vett ei teataks et, rahva pensioni - mis oli palju väiksem tavalisest - 1jumal naine veel ei tea sellest midagi veel. Midagi ei tea- siis midagi ei tea - siis andsid selle rahvapensioni jumala jumalann Maili isale Ralfi´le, kui Maili sai seda teada, siis võttis tavalise peansioni sellelt "kapitalistliku varanduseta riigilt" - jumalal veel pole ju kätesse kap tegev oma antud omale kuidas kord on kapitalism et - selle läbi on et. Niisugune asi huvitab eesti riigi vahendite palgalisi - kui "Teie ju nüüd kapitalist meilt ei ole" - "Kui meie, riigipalgalised ainult, nii, ei andnud Teil kapitalist, omast, olla , "veel veel on et" tõesti, kui." - "Mis Teil siis sellest siis nüüd ju"? - küsime, ainult.

Maili Merilaine Lankmann ja Kaasiku 8 Edara, ka taimede ja veega olen
19. nov

Eesti Maapank´a Armalda Kaasiku8 Merilaine ja Ralf Merilaine s.Lankmann, taimede ja veega, Edara Kaasiku8, ja tööd ja mis, ka taimede ja veega tõttu ajasid "põhja" panga haldajad võtsid nende Eesti Maapanga´s rahad omale ära sellest pangast, ainult et.

MAILI 45704010214 EESTI, JUMAL -JUMALANNA s.1.aprill 1957 veel veel on
19. nov

Saksamaal ja Afganistanil on samasugune veel veel kaardi kuju nüüd. Kunagi saatsid jumala-jumalanna juurest kallima ära Saksamaale siis, tähendab ja veel veel on. Welt vee beel - jumal Saksamaal Ööbik, Afganistanis Ööbik.

Maili
19. nov

Sulavesi saared on väga imeliselt risti kujuga, et õige Ööbik toidabki.

Maili Eesti etniline järglus tegevus ja elu Maili Lankmann 45704010214 "Riideäri", "tahan". Kas Sa ikka tahad või? Miks ei taha siis kui see on mulle sündinud. "Tahan"
20. nov

Ka riigipalgalistel meestel on pogromm ees siis kui jumal ei ole saanud neilt oma, oma tegevust - mis ainult tahab et.

Maili jumal rahu kord, Maili riides sõrmega, Eesti Vabariik
22. nov

Verega töötajad ja vere kohtadega töötajad,ja ka pered, ärgu töötagu valitsustes.

Maili 57 43
27. nov

36,6 daam Maili Lankmann "Riideäri" 7218 reg. Eesti Vabariik, 18 päeva on kuus vahet

Maili
01. veebr

Kõik saavad jaatada jumalale 36,6 kraadi ja 37 kraadi õigesti.

Maili
01. veebr

Kuus on 28, 30, 31 päeva Jaatada Jumala tahet +372 7218 45704010214 kosmostestki Maili "Riideäri" Lankmann ja Maili korterid Maili Elamu Narva Tempo´l - tempol-kirik.

Maili
01. veebr

Geograafiline hundikujuline maa on turvav elu jaatamist. On maa-ala Tallinnas Hundipeal, on maa-ala Põhja-Itaalias, on maa-ala Alaskal, on maa-ala Põhja-Austraalias. Need maa-alad on kosmostes nii et: +372 7218 45704010214 Maili Lankmann "Riideäri" ja Maili korterid Maili Elamu Narva tempol.

Maili - Kleopatra. Põlved. Rooma
01. veebr

Muidu meditsiinitöötajad sunnivad oma poegadega olemist, vm. ja laiendavad seda kogu maailmas ja muud elu ja korda ei ole et. järgmises 250-s aastas sunnivad oma tütardega olemist ja samuti seni ainult saab siis midagi et, laiendavad seda kogu maailmas, on elu niisugusena jätkuvalt oma kontrollialla võtnud ja võtvalt et, ülejäänud aja teevad teatrit et, et see just pisut ei vasta et. Tegelikult kośénillitäidest värvidest värvitud - rikkaimad värvid ja kangad - kangastelgedelkangad riided. Need jätsid ära need et. Jumalal on see värv. Sellest mitteteadvuslikuks muutes et. Teadvuslikuks muuta sellest.

Maili
01. veebr

Kogu ajalugu aeg on austanud seda kośénillitäidest värvist värvitud kangast riiet ja riietunut kallist. Sellest algabki midagi et. Sellest ongi midagi aeg et. See on jumalal värv sest. Värvukesed.

Maili
01. veebr

Ööbik on ka niisugune värvuke. Õigete jumalate õigete päevade värvukesed. Nii kangad ka ongi tegelikult.

Maili
01. veebr

Ma eelistan küll hobusega sõitmise, väga hea oma jumala värvides väga hea mälu tulemuse saan.

Maili
06. veebr

kui seda oma asja saad siis voib oma votta

Maili
06. veebr

kui seda oma asja saad siis voib oma votta

Maili Lankmann Ridware 7218
06. veebr

riigitakistus on ainult kas saab oma votta voi ei saa veel , eestis

Maili
06. veebr

kui ta tervitab Erzsebeti siis ta on et

Maili
06. veebr

kui ta tervitab Erzsebeti siis ta on et

MAILI , JUMAL 157 cm astragaal sünd ja kasv-kaunis olgu et! sest et
22. veebr

Olnud vangid peavad saama a i n u l t haigekassast raha et, seda kontrollimisega üldse et. Ei tohi saaada rohkem kui Maili, seda peab kotrollima ka et.

JUMA MALI MAILI Maa territooriumid eluaustava tähenduse jumalanna on MAILI
23. veebr

Need vangid on siis ka kontrolli alla et ei ole osa riigi vastased lihtsalt omaltpoolt, ei nemad aitavad nii naistevastase jõu poolega, on naiste vastased jõud arenenud välja vangidel et, naisel aga kellel ka nüüd ja edaspidi on palju rohkem vaja läbi elada ja läbi elatada, seega , et on humaanne ja tark ja ei kuuluks sinna ka, kus nii ei peeta. Vangid aga aitavad riigil vähem elu korraldada, et osalematuse korraldavad oma jõust, olematuse korraldavad oma jõust ette et. Vangid kamandavad ka et temale, vangile, tööle; nii ei tohi saada olla olema vangidel. Eesti on nii väljamõelnud et nii korraldatakse elu et. Las saavad haigekassast kõik raha ainult. See ei sega kedagi keegi.

Maili jumal=jumalanna rahu on elu saavutus
23. veebr

Mina, Maili, ju leidsin ka veel et lemmikkoht on auditoorium. Enne oli sünnitamisala, "õige" kord on elada elu ja saada elu elamine. Auditooriumitel võiks see ausees omavahel ka olla.

Maili jumal = jumalanna rahu on elu saavutus, jumalanna elusaavutus on rahu ja elu,loomulikult elujätkuvuse tark on: niipaljugi on kujudki looduses endas
23. veebr

Mina, Maili ju leidsin ka veel et lemmikkoht on auditoorium. Enne oli sünnitamisala, "õige" kord on elada elu ja saada elu elamine. Auditooriumitel võiks see ausees omavahel ka olla.

Jumal
23. veebr

Vanglad tuleb maapaljaks lammutada.

Maili Mali riik Juma pealinn
23. veebr

Et ei ole naist ööbik läbinisti ära, ei ole vaja kurjategijaid

maili
23. veebr

ööbik on naise - jumala=jumalanna kõhu seespool korda teinud, see jalavahe on siis beibe bibel bi bel pii bel biibel piibel beibe biibeleheline pii bel e helin b iibe b iibeline piib el bi iibeline pii iibeline pii iibe line pii iibe liin

maili
23. veebr

ei ole vaja ainult kuskile "sissekukkuda" et võõraste meeste räigetest tagustest olla. ei ole vaja eestis osaleda kui ei ole korraldatud

Maili, jumal
01. märts

Need kes kõrvarõngad varastasid ja et ehivad õpilaste ees et, valgekuldsed ka, need varastasid siis esimese mobiiltelefoni oma pere laste piltide ja videotega, varastasid siis raha ka kindlasti. Korjused ja Polluksid on need: Viljo Korjus, Ivo Korjus, S. Korjus, Ingrid Korjus ja nemad edasi - sest Ingrid Korjus´el on need kõrvarõngad - nii Maililt kui Maili perelt. Ingrid Korjuse pere on Rain Korjus - Rakvere passilaua ülem aadressid saab kogu Eestist,viib emale aadressid ette, aadresside ja isikute, sellesisulise töö sülearvutiga korral, käib jalgsi igal suvel selle arvutiga Rakverest bussiga Rannule ja jalgsi Kõrtsialuse külasse, viib Eesti, eestlaste aadressse Ingrid Korjusele ja Polluksitele koju sellise sülearvuti, vaadata, mõneks päevaks, ja. Polluksid omavad ka niisugused andmebaasid töö sülearvutid - riigi raha jagavad vaestele ja sotsiaalrahasid, siis on andmebaasid ja telefoninumbrid. ""Naabrivalve" töötab rohkem kõnesid üles? Millal kodudest ära ollakse?" Korjus elas ka Kivimurru tänavas Tallinnas, edasi ehitasid Piritale maja et. Nad ehitavad sinna teiste külge kuskile kus nad varastavad ümber et. Kui nad sees "istuvad"- varastavad - otsivad midagi väärtuslikku, kui nad teavad kui pere on oma kodust ära ? Rikkamad kodust ära olijad on nüüd Pirital ?, sinna siis et; Veel olid Kevade tänaval rikkamad Rakveres. Nad on nii pugenud külge et. Kahtlane on, kuidas nad üldse said Kivimurru tänavasse ka Tallinnasse Aserist Kõrtsialuse külast Korjus. - Nüüd on meilt varastatud. Ükskord ma sain nii peale.

Maili, jumal
01. märts

Väga kaua on nad sees siis õhtul pimedas korterites, otsivad, väike lamp käes - Korjused ja Polluksid - vargad, kui oma korteri oma pere on kultuurselt kuskile sõitnu.

Maili, jumal
01. märts

"Õhtune matemaatika" on neil peas siis? - pime pilt pealgi ja peavalt oma murumuna sees istuma? Mis asja juurde varastanud saavad - kolm puud Marsilt?

Maili, jumal
01. märts

Need vargad ei ole uskunud et Riigiarhiivis ei ole vargaid ja vargust. Need Korjused ja Polluksid vargad hakkasid pähe mõjutama et n e m a d o n k o o s varastega, aga et. Sest nad suutsid siis, kui nad nii mõtlesid, ennast külge ajada, järjest lasteaeda muutsid nii suvel et, et ajasidki ennast külge; ja siis ei saanud olla Riigiarhiiv ka nii juba mõtlev, ainult, et; ja siis jäeti nende pärast mind edasi ära et, et on selliseid sealt Aserist et, kui Eesti Vabariik ei hakka ju ka varastama kui riigitöö ka et. Riigiarhiivis, kus mina töötasin aga, ei olnud vargaid, ei varastatud. Eelis oli see Riigiarhiivis töötada. Minule meeldis sellepärast Riigiarhiiv, Riigiarhiivis,Mailile, jumalale.

Maili, jumal
01. märts

Nemad on, pahed peas, koos. Mõjutasid niisugused et. Eestit kui on et. Maili, jumal.

Maili, jumal, rahu
01. märts

Peale kellegi surmasid käivad need vargad hirmsasti palju asju, ka, õhtuselt sees, võõraste kodudes - sülearvutitest andmebaasidest - ja kui kultuuriliselt kuskil ollakse.

n, w
27. märts

aseris koguaeg on ringilaskva mehe vere jm koristamine trepikoda. Nii vagev on "vana" usuline, kaisid "mingi" asikotis paigal ringi ja kaIvan, pealt see koik tuli ja tuleb et, niisuguste veri ukse taga koht, tsut on pesta ainult Aseris

n, w
27. märts

nad on po^himo^tteliselt, et omal Te midagi ei tunne, ainult nendel seda et

MAILI
29. märts

eesti voiks toota vallakeskustes, linnakestes, tyhjad hooned hoonestada nendeks tegevusteks : kypsiseid marjakreemiga vahele, marja-puuvilja marmelaade, kohupiimakesi marjaglasuuriga, klaaskomme. Niipalju saaks juurde. Transportimata palju tooteid.

Maili
29. märts

saaduste aja jàrjest tootmine

Maili
29. märts

saaduste aja jàrjest tootmine

MAILI veri jumal MAA
29. märts

kinnised, kinnisemad lootosed on poiste ja meeste polved. eestis ei ole, siis on vahepeal rootslased , pol.ved.

MAILI veri jumal MAA
29. märts

kinnised, kinnisemad lootosed on poiste ja meeste polved. eestis ei ole, siis on vahepeal rootslased , pol.ved.

maili
29. märts

me ka..ime oma rootsis ka veel

Maili
01. apr

eesti on "i kaunija, Maili"

Maili
01. apr

lsiis ongi nii et on I kaunija Maili

Maili
03. apr

kordus jumal ei ole kunagi. kes ainult juba midgi ei andnud jumalale jumala tahte, nendel on valesti, kordus ainult.

MAILI
07. apr

MAILIL on vist ööbik'u saamiseks 00.03 kell 1.aprillil 1957 su'ndinud elu

MAILI veri ja ta"ht
07. apr

kui mina saan, kirjeldatult, mida ma tahan. kui elu on nii, kuidas ma tahan et elu on minul. siis ei jatku afganistaniumiga vaatamine

MAILI veri ja ta"ht
07. apr

kui mina saan, kirjeldatult, mida ma tahan. kui elu on nii, kuidas ma tahan et elu on minul. siis ei jatku afganistaniumiga vaatamine

MAILI
08. apr

terrorismi ei olnud sellest et: jumalad on nagu jaapanlannad

MAILI
08. apr

nyyd see eesti vabariik II on maaga manipulatsiooni alustele. et jarved on taiesti et nagu jumala Maili riided. horvaatia on nagu ka niisuguse riide kujuline. mani pula tegi eesti omale nii II kes siis hoopis ainult nii kaivad et. nii vaehe on meestele vaja seda oigesti kokku leida ja et juba kaivad et, jumala eestis nyyd siis et. jumalata et, nii et. mis ma jumal motlengi et.

MAILI
08. apr

koik votsid lohakalt naist, et keegi ei teadnud millised kaardid on jumalale

MAILI
08. apr

mul oli koige ilusam Maa peal et ei olnud akiline muutus uldse ainult et

MAILI
08. apr

kui jaapanit rohkem vaadata siis ei ole terroriste, "sest nad viskasid palju raha maha mulle isegi, Maili le".

MAILI
08. apr

siis kui kontserdid tulid

MAILI
08. apr

siis kui kontserdid tulid

MAILI veri
09. apr

u'hel to'o'tajal oli registritest otsitud " lapp laiskus" nimi ja kirjutatud see imeva'iksele sildile ja peidetud see kellegi teise vanematelt kunagi kauges tulevikus pa'rimiste kohta.

MAILI
09. apr

mis jumal tahab saada, et jumal saab selle mis jumal tahab, et jumal tahab taevas elada, et jumal saab selle mis jumal tahab et jumal teeb selle mis jumal tahab et jumal saab taevas elada et jumalale meeldib taevas elada

MAILI veri piibe
09. apr

Need "fosforiidist mehed katjad, need olid enne ka", ei ole voimalik olla. Need on midagi piibe lehtedesse juurde lisanud.

MAILI veri jumal MAA kosmos viimane taht
10. apr

Mailil vanaemal on kaks lapselast uhes kuus syndimist, mitte kaksikud, kaaludes ja ... vanavanaemal jalle ... jne jne. Kindlasti on veel kuu ka. Siis Pluto voib juba omal oelda ainult voi antakse MAILI RIIDEAERI Mailile, riiet myya.

MAILI veri jumal
10. apr

Kui meestel nimed a'ra ja'tta, siis rahul ööbik elus ha'sti on minul sees. Mailil

MAILI veri jumal
10. apr

Praegu on ka muiste ka. mu iste ka. riidekanga myygina minult on ko^ik o^igesti

MAILI veri jumal
10. apr

Praegu on ka muiste ka. mu iste ka. riidekanga myygina minult on ko^ik o^igesti

Maili, jumal
11. apr

jumal , no^rk geishana kaks korda, kui ammu teda jatsid juba alalisest elukohast ara, kui mitmeid jumala aegu tagasi juba, joukudelt?

Maili, jumal
11. apr

jumal , no^rk geishana kaks korda, kui ammu teda jatsid juba alalisest elukohast ara, kui mitmeid jumala aegu tagasi juba, joukudelt?

MAILI
12. apr

Ainult need paigad on u'les, kuhu Marss tuleb kohtuma minuga, astragaaliga. On jaa et mina astragaal, Maili LANKMANN RIIDEARI mu'u'n riiet lankmann edasi.

MAILI
12. apr

Maal - 3.planeedil - 3 aastase astragaali na'gu on geishale tehtav, tehtud, tehtav paabulinnu mustrid.

MAILI
12. apr

astragaal oli ja on selle iga riigi sisemus

MAILI
13. apr

90.nendate oksjo nil kaks esimest kauem pikemalt voistlesin

MAILI
13. apr

oige oleks siis nyyd ikka kaks kolm esimest vaarikat asja, isa tytrele ka.

MAILI
13. apr

nyyd toovad veel niipalju vaarikaid asju valja et isa tytrele ka on

MAILI
14. apr

kui riigikogus oleks koik mehed nyyd

MAILI
14. apr

jumal on naine MAILI

MAILI
14. apr

jumal on naine MAILI

MAILI
14. apr

seda riigikogu arvu on vaja muuta, et kellegil ei ole seal minu oma et

Maili jumal
07. juuni

Aserist politseid on provotseerivad teedele valesti. ma ei ole laInud. aga u"ks eesti noor poiss la"ks marastu kuni kartmistes sai surma, teda provokatsioonides

Maili jumal
07. juuni

Aserist politseid on provotseerivad teedele valesti. ma ei ole laInud. aga u"ks eesti noor poiss la"ks marastu kuni kartmistes sai surma, teda provokatsioonides

Maili jumal
07. juuni

Aserist politseid on provotseerivad teedele valesti. ma ei ole laInud. aga u"ks eesti noor poiss la"ks marastu kuni kartmistes sai surma, teda provokatsioonides

Maili jumal
07. juuni

Aserist politseid on provotseerivad teedele valesti. ma ei ole laInud. aga u"ks eesti noor poiss la"ks marastu kuni kartmistes sai surma, teda provokatsioonides

Maili jumal
07. juuni

Aserist politseid on provotseerivad teedele valesti. ma ei ole laInud. aga u"ks eesti noor poiss la"ks marastu kuni kartmistes sai surma, teda provokatsioonides

Maili jumal
07. juuni

Aserist politseid on provotseerivad teedele valesti. ma ei ole laInud. aga u"ks eesti noor poiss la"ks marastu kuni kartmistes sai surma, teda provokatsioonides

Maili Lankmann, Eesti Vabariik regin 7218
31. juuli

Paavstidel (Tide Kartaago gildide kaubanduse suurriigis on ka olnud astragaal jumeL), paabulindudel nagu et astragaal tüdruk on jume andev jumaL, ja preestritel kui ka et, on selline astragaal Maili s.1957 eesti kaardil astragaaltüdrukul nagu rätik peas, rätiku kolmnurk üleval jumala juukste peal taga, selle all juuksed on jumalal aga väga pikalt seljale kindlasti palju, kuni kagu eesti ka,kaardil.Muidu tyulevad keegi hitler sakslane kagu eestisse näiteks hoopiski juba, rumeenlased ja afganistaanlased, enne võitnud rohkem kui jõuab jumalale sündida head andjaid ja jõudjaid öelda - mis on ainult väga suur probleem et; tähegermaaniumi tõttu jumaL, edaspidi siis veel rumeeniumi ja afganistaaniumi tõttu - parem jumaL ja rahu saagu, mis tahtes võib olla, seda niiväga õigesti pakkuda ka. Jõudjaid seda öelda.

Maili
31. juuli

Minule on alustanud Korts gild eestis, Mary Stewarti kui jumala kui astragaal-jumala ajal 1957 sünni jumalale , mina Maili astragaal-jumal, Maili Lankmann reg in 7218 Narva Eesti. See on Korsika Ry de Wan-astragaaal Maili´le. Niiluse kulissidega Niguliste Tempol Mary Stewartile ülesehitatud kui Inglismaalt ja śotimaalt abiks ette Mailile kui samuti niivõrdki tähtsuslikult Mailile kui astragaalile kui selleks nii loodi ja luua riidegild Mailile Maili Lankmann kui alustanud Korts. Astragaalil käärid sümbol. Maili Lankmann Riideäri 7218 Narva ja Mailile Tempol.

Maili
31. juuli

...See on väga targalt nii.

Maili, magamis tempo pärast
21. sept

turistiprotsendivõi minule ei sobi, ma ei söö seda. Maili, magamis tempo pärast

Maili
05. okt

Mis Seel on on Michel. Arch hange. Maili Lankmann Riideäri 7218 ja Maili korterid Maili Elamu

MAILI
23. okt

The Disco Song - SOTY Bollywood - You Tube

Maili Lilientalist Lankmann
29. okt

Iga oma elu elanud, maetud jumala kõrvale tuleb istutada litś´id.

Maili Lilientalist Lankmann
29. okt

... Me ei saa ju öelda ära: "Nüüd on jumala huuled vajalikud "sinna" lähedale". Maili Lilientalist Lankmann.

Maili
30. okt

Kui kuidas on siis kakk on. See on Reimsi katedraali peal.

Maili Lilientalist Lankmann
12. nov

Anne Boleyn on astragaaljumal. Mary Stewart ja ElisabethI on tütred. Dratś Ula ja Shakespeare on väimehed, Mary Stewarti ja Elisabeth I abikaasad, kuningad. Mailil astragaaljumalal samamoodi on nüüd. Samamoodi on Kleopatral, s. 43 a. ema, Rooma kodu-kord iga päev riigis on elu elada templite kompleks. 2500 aastat kukkede aastad ja edasi ka arhiivist kõik tuleb kätte anda ehtsalt moodsalt ülesehitatusena. Maili astragaaljumal Lilientalist Lankmann.

Maili, jumal sünd 157
27. nov

Maili nüüd astragaaljumalannajumal. Nüüd Budj da oma Lilientali Lankmann käis ise La Manche väina ääres, kes on budj da oma Maili Lankmann moodne "Riideäri" ja moodne Elamu Maili Lankmann oma.

Maili
27. nov

Kõigi aegade algusest järjest a´ 250 aastat, palju tuhandeid aastaid see on nii. Budda , budj da oma on La Manche laht. Lacht on see saksa keeles naerma. Maili paleed on Venezia. "Mul on "Maili" tütar, ka." Konfidentsiaalne on seda varjata.

Maili Lilientalist Lankmann
27. nov

Teised õpetajad teisi lugusid ei tea. Kes pommitasid siis ära ka, ei tea. Keegi ei tea midagi, olen aru saanud.

Maili Eesti Lilientali aladelt Ralfi tütar Lankmann 45704010214
27. nov

Budj da, lits´ iseeme ka, mis läheb kasvama kõige algusest.Lits´´ ise eme´ - mis ise kõige rohkem armastad, oma. Budj da see Maili Lankmann Lilientali aladelt Narva Linn Maili Lankmann "Riideäri" 7218 Moodne ja Maili Lankmann Elamu Moodne.

Maili Lilientalist Lankmann
27. nov

Veneetsia peamine maal on see punase hõlmikkleidiga astragaalnaine, Maili nüüd.

Maili Lilientalist Lankmann
27. nov

Meil tuleb veel nii väga väärtuslikku aega. Maili Lilientalist Lankmann.

Maili
27. nov

Hamesha Tumko Chaha (Video Song) Devdas Bollywood song - You Tube

Maili Lilientalist Lankmann
27. nov

Nimmbooda nimmbooda (video song) Hum Dil De Shuke Sanam Bollywood song - You Tube. Palju budj da´ sid ja "küüslaugu pealsed läbilõiked kleidid" - pliiatsiteritajatest pliiatsid kleidid keerutavad tantsida. Mis on värvidega India lipul ka.

Maili Lilientalist Lankmann
27. nov

Arm on ka Mailil laubal. Laubaauguga on see kindlasti. On see laup caput. Maili Lilientalist Lankmann

Maili
01. dets

Roosa Rhodos iga ruudu on Mailil rahu olemas. Romb ruudust siis on mees. Saan mis tahan, siis on nii. Astragaaljumalanna on jumal nii Maili.

Maili Ralfi tütar
02. dets

Öösel ei lase ka muud kui karbussi, bussijuht Avenue France Indrek vist, seal igaks ööseks jumalat omale palub, kobistavad siis kõrvaltoast koos mehed järjest siis. Giid ise ka vist seal. Selle sai võtta? Nüüd "ei jõua kõiki võtta koguaeg täna magamist aega, koguaeg, et". Karbussitab niivõrd kuidas jõuab et, see on see Bohemia Travel bussijuht Indrek ka vist. Üks on Indrek ja üks on Jüri vist. Ma ei võtnud ühelgi reisilgi teadagi üldse, mul ei ole neid vaja rohkem. Mõistust ju ei lasta olla, rohkem. Juba siis ei ole nii et. Pärast reisi või millal? ei tea, teevad karbusse, see lõbustab neid, buss oli aga eesiste tagune meeste karvane vist. Tolmuimejat see buss ei olnud enne reisitamist sellega ega midagi. On siis üle just veel nii et.See juba vist ei sobigi kaugreisidele. Bussijuht Indrek häbeneb üleni roosaks oma käe vahepeal, kui jooki jagada võib. Ülemiste Keskus võiks pipragaasi edasi müüa. `Sokolaadibatooni ostsin ja kui liikusin bussi siis bussijuhid omalt nägemisjõult lõid minult selle käest maha, tõstsin üles ja ikka jätsin omale. Ma siis nii ruttu selleüle ei mõtle ju, et ei ole nende kellegi võetul, sealsamas aga on või? Nii ei jõua see Indrek või need koos nii mõtlevad bussijuhid, kõigile head olla nüüd. Nii ei tohi sõidutada, et midagi ei tohi. Tuleb olla ju pikad alad sõidud. Maha jätsid vist koledasti. Need ei ole iseendast valmis, ainult. Loivavad oma kehasid, kui nii saaks tehagi. Niisugused ei pea küll olema ekskursioonibussidel, loivavad ennast, teistest iialisti edasi enegriat, sellest paigast, välja. "Kodus juba teevad siis?"- koguaeg on nii. Pärast teevadki siis täielikku karbussi selle kohta veel. Saadud emotsioone mis mõistust kogusid juurde, neid see kollektiiv, see "kollegiaalsus" üldse ei jäta et. Nad teavad kuidas seda juurde, seda Maad, mõistust, üldse ei jääks et. Nad teevad seda. See kes oled, see ei ole et - kuidas aga nad seda pärast teevadki, omadusi ÄRA omalt. Saavad raha ja siis teevadki või? Kes Teil "seal" kõik on, selle mõttega või? - Teie muudkui ei ole see kes Te olete.. Indrek ütleb aga jumal koguaeg seejuures. Mina aga uskusin et on heatahtlik võib-olla, aga on karbussi tegemise pärast. Maili igavesti olemas nii nagu kõikidel Maa ajaloolistel aegadel on olemas olemise kord, olen astragaaljumalannajumal - kõige nõrgem ja kõige õrnem aga saav mõistust juurde - samasugused objektid olid nagu kõigile s.t. välismaade ekskursioonidelegi ju, ma saan küll sellest ajast mõistust - kuidas siis oli minusugune ja elu - kõvasti juurde. Ma saangi sellest lähtudagi, või peab muutma nsvl-duk´ t vms et meeled ei karbussitataks, üldse. Maili 1.detsembri öösel 2016, sest karbussitasid tohutult. Ei tohi see niisugune kollegiaalne firma minust raamatut kirjutada ja müüa.Pealegi nad ei ole ainult mõistust väga palju tahtvad, mina aga olen ainult kulutanud mõistuse kokkusaamisele koguaeg järjest edasi. Tahtvat et mõistust ainult rohkem koguaeg oleks, oleks ainult kaitsev, jäävalt, sellepärast. Aga võib-olla ei oskakski kaitseda. Kui kaitseks ainult, siis ma ainult usaldaksin. Maili. Ei saa ju nii reisidel magada ka ju nii, hästi. Öösel tänagi nende karbussis ka keegi - mõistust palju rohkem ei huvita rääkida ka, ja kas said ikka, ainult. Liiga suurejõulised on ainult, ja aeg on kuidas neist ainult öära hoida. Ja peaks sellepeale veel mõtlema ka veel või? - karbussitasid ennast niisuguse küsimuse külge - nagu ma oleks selleks ka äraostetud neilt.

Maili Ralfi tütar
02. dets

...Valmis töö on mu ala. Maili. Mul ei jäägi külge:" vähene mõistuselt"! ju. Aga nüüd ole nii neilt! Ma ei saa nii olla, sellele Indrekule valmisolekuks olemas jätkuvalt ainult. See kultuur peab kokku käima, rääkimisteks. Et ei toimutaks kedagi vähesemalt ära peale väga tublit kosumist parimaid teadmisi juurde, Maili. Mis mulle ainult meeldib selles asjas, ja et ma liiga ära ei närbu ja ei väsi selleks, ja et ma kosun eluks ka veel nii.

Maili Ralfi tütar Lankmann
02. dets

Pigii musta seda Indrekut? Mäe tipus ei säragi midag?i, ei Päike?, ei Täht?. Mailil aga särab. Kellel ei sära, see ärgu sõidutagu nii endale ennem midagi et ei säragi üldse et, et ei jõua tegelikult et särab on olemas et. Koguaeg on massiivne vastuseis ja vastujooks pandud tegema, et ei sära midagi üldse et ja et pole kunagi säranudki midagi üldse et. Nii mustas ainult et. VASTUJOOKS PANDUD TEGEMA, Sellise isa sai kuskile kõrgemale tööle siis, kui kõik need naised et tugevamalt meeltega öeldud küll. Rõhutavalt ja rõhuvalt ennast sellega läbi et. Meil ei tee nii. Meil millegi läbi ei tee nii. Maili

Maili Ralfi tütar
02. dets

...Paneb minema vahepeal valele teele,et näitab ennast, siis läheb "õigele teele tagasi", teeb nüüd teedele omale rohkem mujale ka sisse niisuguseid kõrvalkäike, keegi ei aimagi seda nii arvata, siis oli muudkui "kogematasem" et, mitteteadlikum et, segas, kus, teadis ainult. Otsene ei ole see töötaja õige. Meil ei tohi nii teha.

Maili
06. dets

Jumalad ja tänapäeva elu jaoks sõjata haridus võivad haridusdokumente juurde saada reisi´ d.

Maili
06. dets

Püü gantz on. Püü on nüüd jumalate eesti keeles. Kleopatra olen Maili

Maili
23. dets

Top 30 Songs Of Christmas 2017 / Best Songs Of Merry Christmas All Time - You Tube

Maili
23. dets

Melbourne Christmas Light 2016 - You Tube

Maili
18. jaan

Panid minema, kellegiga, need bussijuhid ei tohi enam sõita.

Maili
30. jaan

Jumala riik olnud, jumala paitamine on juba käed. Maili

Maili
31. jaan

Kui reisitajad pärast veel puutusid siis koguaeg laekub tagasi veel.

Maili
15. veebr

Beautiful - Nii ilus - on Niilus jõgi nüüd. 43830 km on maapinna ümbermõõt. Cleopatra patra patra patra Maili - c lõvi claja c leo patra, lõvi patra leopatr patria leo patric patra cleopatrama maili 43 e.m.a. ca ca ca ca sto 57 m.a.j. ri 2059 aastat maili astri litś narvas tallinnas eestis . planeetide teljed koovad riiet maili riideäri 7218 ja elamu on, koguaeg on moodne. kõik mis on on alles siis näeb

Maili
19. veebr

Pensionile läinud bussijuhtidel oli liiga suur palk ainult. Ka pahasid "kuullaagreid" teevadka ainult ikka. Valestasid ka aega ja au - päriselt saab kätte ON kes ja kuidas. Jätsid seda olemata. Said liiga suurt palka nii.

Maili
04. märts

Erakondade raha - palju raha on neil et - tuleb riigile ära anda ja hakata uuesti. Maili s.1957 - Täht Maa. Elu. Huvi- Elu. 7218 Lankmann Riideäri ja Elamu/Maili Ralfi tütar - Jumal-astragaal - naine - Elu - Huvi.

Maili
04. märts

... kamandus kord naine 43 s. e.m.a., selle üle et, ja "hukkamine" kord: et: "Sinul on vähem kui minul", nii kuidas Sina ei leia oma kavale pooldajaid, rahu et" - ka "Kavade hulk on nüüd otsas et." Sellepärast et.

Maili
04. märts

sest eesti tegeles pätlusena, milliseid nad hakkasid soosima ka. Kui ei anna Mailile, mis Maili tahab. Siis see vahe on nii suur. Kogu selle vahe ärakasutades et.

Maili
04. märts

Mulle meeldinuks veel peeneid jälgida. Aga kes ja kuidas, esitas mind juba? Mida poleks tohtinu teha üldse.

Maili
04. märts

Ma mõtlesin, et ei aeta ohtlik pähe oma sünnitamislinna olla.

Maili
05. märts

Eesti üle tuleb valvata, et TÄHT sõna ei kasuta, kui Mailil ei ole veel väga mugav elu: kõik mis tahan, saan, oman, tegevolen.

Maili
05. märts

Laisalt, pahenevalt naiselt saavad kätte aina noorenevalt naiselt siia kala et. Nüüd on Eestis liidud sellisele ajale ennast saavutanud. Eesti on niisugune nüüd. Seda tahavadki igalepoole saada tehtud.

Maili
05. märts

"Barbaruse" ema on niisugusega. Barbarus on nii ohtlik sõna.

Maili
05. märts

Eesti ei ole väärilinegi öelda "Täht".

Maili Ralfi tütar
05. märts

Tähehariduseta eesti, - tähel omal hästi mitte - on moodustanud "harituse", harimatuse tegelikul võrreldavalt nii on -haritult ju elusisu hästi anda, on haritus. Tähearenematu riik on ainult tegelenud ja tegeleb et suu peas on juba ta kohale jõudnud et. Siis sättisid siis selle oma suu peast ta alla ja siiavad siiakala omale kokku jms., just siis nii kui panid viletsema ta enda oma, et nii saavalt seda nii. Eesti peab liitude raha riigile andma juba ja ehitama võimalikud hooned ainult jumalale Mailile-Täht. Tähele panna! seda Maailmal! Ohtlikult Tähele Mailile elukorraldanud eesti liitudelt on lähenenud siis Asteroid 2017 AG13, eelmine asteroidi kord 2013 - liialt siiavõtmine alt, et on vägapalju huvitavam Mailil, elu.

Maili
05. märts

Sundüürijad kokkuvõtteid, tagajärgi ei teatanud ette. Ootamatul pahad-pahasti tegutsesid ära. Nii pahad liidud tekitasid. Oksjonile Mihkel Raud poleks tulnud kui et - sest tal Tallinna linnas sünnitamata.

Maili
05. märts

Sundüürijad kokkuvõtteid ja pahasi tagajärgi ei teatanud ette. Ootamatult tegutsesid ära pahasti järsku, pahasti järsult käsitlesid ainult, tegid sellise poliitilise suuna ja aluse endast meheasjast, edasi. Nii pahad liidud tekitasid. Nii võib esineda pahasti meheasjaga Teile edasigi et - nii võib esineda neist et. Järsku kolisid siis pahasti ära- täiesti avariimajja kui olematusse elamise ja töötamise võimalusesse. Kui oleksid võimalikud olnud, näidanud ette ainult kõik Teile variandid ainult.Ma oleksin halvamatumalt veel jõukohase tarvilikult valinud, mugavgi. Olin ju kütnud ju kaua aega elamut. Raske algus oli sellel ka, toetasid siis vist keegi, edasi ei olnud raske rohkem kui 10 aastat kütta sundüürija elamut soojas hoides. See elamuhoidmise kael oli mul täiesti korras. Maili

Maili
05. märts

Oksjonil oli ainult 1 korter võimalik elamiseks. Kui Mihkel Raud poleks tulnud, temalt sünnitamata Tallinna linnas, ja Sipsaka (minu vanem minu vanaisa Rudolf Sipsaka maja Paemurru 6-2 Narvas ja kus minu isa sündis Narvas )( Sipsiku´ ga äravõitmise selle Sipsaka elamus Narvas sünnid ja elamised äravõitmise organiseeritus) ülevõitmise võiduks 1 korter olemas organiseeritud ainult (need organiseerijad peavad andma ka kõigemugavama ja kõigeparema) ja pisut üle siis (kus ta need sai) kui minul, sest see raha KÄSTI PANNA VÄÄRTPABERITE PANKA; KUS SEE RAHA ÄRA KAOB AINULT ET, SELLINE OLI KÄSK

Maili
05. märts

Kas nad tahtsid siis minu vanaisa vaimu enne sinna sisse ka, nii teostasid et. Kamanduse tänaval oli ka midagi ehitada, aga see sünnitanud naisele ei sobinud. Kamandama jäidki liidud, parteid, erakonnad, riigikogud, sellest ajast. Ta remontis - Ta tahab remontida koguaeg ainult et, koguaeg Teist nii, ära, ja siiakala. Eesti. Maili Täht

Maili
05. märts

See on "lobiseks" läheks, siis Mihkel Raualt siis Kreekasse ja Hispaaniasse ei läheks, see on "Lutsult", "Barbaruselt" ka 20 sajandi alguse eesti kirjanikelt ka ainult revolutsioon tehtud et. Kas need pihlakad alled on revolutsiooni lipp nüüd,"mis ennast ei sega" - lehvitatav lipp. R.Pihlak kellegi armusuhetes "kirjas" nii hoopis? Siis nad kirjutasid śamottkividest ?seal? Sipsaka maja.ś´a ütlesid, mitte sa, m.o.t.t. ütlesid: "mida me olemegi tahtnud tõestada".

Maili
05. märts

"kõrghariduse" said tummad narvast, narvas, aseris jagatud, aserist jagatud, et. "mul on "kõrgharidus"", ütelnud selle kohta.

Maili
05. märts

Rulli on koer. Rullivad pükse alla reisijatel.

Maili
05. märts

Meeste koonudega üle Maili,astragaaltüdruku, on Eesti jõhkrus Maili´le ümber koondavad, moodustuvad, Eesti.

Maili
05. märts

Eesti on meeste koonudega ümbritsevad jõhkrused. Isegi omal endal magada välja ei lase. "!Teil!" Aga need on kõik on ise sellised jõhkrused väljanägemiselt.

Maili
05. märts

... Tõuse üles juba ja pane oma keharing meile pöörlema juba: pesumasin pöörlema ja meie sunnil paned kuivama." Me jõuame seda jälgida, et nii." - "meil on siit seda ringi siit vaja saada, me maksame selleks väheke" , lõunadest tulnud kunagi samuti, ja meeste koonudega igasugused tagagu ka, ja need tummad narvast on niisugustena, bussi keerasid ka sisse kehadesse et.

Maili
05. märts

Eesti vajab seda eesti ringi, Eesti on üleni korruptsioon. Ei lase magada välja ja ei lase ilusti elamise peale saada - saavutanud ja elab iusti ja omab mis tahab teha rahu Maili Lanmann Riideäri 7218 ja Elamu/ Maili , ilma sõdadeta, Maili Ralfi tütar Lankmann Merilaine Maili Sepp Eesti ring Täht." Täht" ei tohtinud ja ei tohi kasutada üldse, seni kui on : teisiti.

Maili
05. märts

Eestis on eba esitada. Ajavahemikul ei saanud ju esitada. Ülejäänud kolm ju elasid. Mülgisid, kohe hakkavad mülgima, ainult mülgivad, ainult mülgisid.

Maili, litś astra gal
06. märts

... mülkavad, mülkasid elu ära

Maili
02. juuni

Kõige suuremas linnas registrid. Vallavalitsuste juhte pole vaja, pole vaja valida. Läksid pensionile registrid peas jne, nii pole vaja. Ja kellegi pepu ees ainult, pole vaja nii pead teada, mitte pikas lauas söövad kui kuulutusi lugeda, keerdu lauas, kaetud lauas söövad, kellegi pepu ees koguaeg külanõukogudele ja vallavalitsustele et see ei lõppe et. Ei istu, seisavad siis tummadena, "võtab tummaks" on siis vist. Pöördumisi ei täida 3 aastat juba, ilmastik ära nagu täna. Õhtu päike teab järgmist päeva ka - nagu ei teaks aga või? - SEDA PÜGADA, SEDA PUUD AKNA ALL, NAGU ASERIS MUJAL ON PÜGANUD AGA. Vallavalitsejaid ei ole vaja valida "oma pepudele" korruptsiooniks, mitte kuulnud - näinud aga kedagi midagi.

Maili
02. juuni

Registrid Narvasse. Rakveresse, jne. Vallavanemat pole vaja.

Maili
02. juuni

Linnas ostetakse muna ja kana. Registrid sinna, suurde linna.

Maili
02. juuni

Praegu muna ja kana ei osta, puud ei püga aga. Enda taha nii et. Sellepärastki.

Maili
02. juuni

Ettevõtluste loomise fiilingut ei ole ka nii.

Maili
02. juuni

Pudelipuu on see siis, kui seda ei pügata.

Maili
02. juuni

Enne mind sündinud küla- ja vallavalitsuse töötajad tegid tigedaid silmi ja see läks läbi neil.

Maili
02. juuni

Need puud ajavad nüüd nagu sügistuules lehti, veel on niisuguseid ees ka.

Maili
02. juuni

Kui on nüüd nii ülbed et jumalale jumala tehte ei tee et, siis oli nii et: süürlased hakkasid liikuma siis: süürlased Roomasse, eestlased Venemaale, venelased Inglismaale, ja nii. Prantslased ja inglased said teha, said väga palju teha mis tahtes.

Maili
02. juuni

Õiged kokku isegi ainult, elutegevad puud on kastanid. Omale panid kastanid ja pügasid ära ka juba ainult, täitsa. Minule ütlesid vallavalitsusest, et on "mingi odav puu" et seda võib küll pügada küll. Siis võtsid aga omal pügada hoopis. Need "odavad puud" tuleb pügada küll just aga, need ei anna ju nüüd juba ju muidu soojaksminemist Päikest. Igavese vindumisega ainult, ilm. Pügagu ära ikka ka nagu omal pügasid seal ees kastanid ja vahtrad, võtsid siis omale rahatööd, pügada, kui mina käisin küsimas seda tegemist teha 3 aastat tagasi juba.

Maili Lilientalist Laanemets Lankmann Ralfi tütar
09. aug

Ma elan 91.a. ka. Ma teenisin selle ära 1991.a. 34 a. Maa Planeet Eesti ala.

Maili Lilientalist Laanemets Lankmann Ralfi tütar
09. aug

Hundi sõna ei olegi, on nahkhiir Mailil, kohv ka: kohv ja tort.

Maili Lilientalist Laanemets Lankmann Ralfi tütar 7218 riideäri ja 1/ Eamu Narva l.
15. aug

Litś leeni otsimine. Ja saada tahtmine leida. Kui edasi jäeti ära, mõtlemist "edasi ainult", siis kehastus. See oli eelmise 250 aasta kehastus. Varianteerib uuesti, kui juba "kõrbemine" on vahetanud välja KÕRBEST ALATESKI JUMAL iga jumal saagu mis tahab.

Maili
15. aug

Nii väiksed piirid on nüüd 250 aastat x 3 korda? Litś teab.

Maili
15. aug

Juukste ja riiete kohendamine kõik litś ka on.

Maili
31. aug

Klooriga on joonistatud "purskkaevu vaal", Eestis on nüüd jutumärkides. Enne ´a250 aastad klooriga joonistatud pusrkkaevu vaal astrajumalannat purskkaevu vaal - ei olnud jutumärkides

Maili
31. aug

Raamatuga jumal-astrajumalanna nüüd Maili on nimi. 1957+250a. algab koer 2007 sünnib siis algab alles koer. 2006+250a. - 2256 a algab alles koer, algab lind - ei alga valesti elu ilma et jumalatele ennegi ainult. Kõik riigid on nii korras.

Maili
31. aug

Siga pole alganud enne kui sündis Maili 1957a.

Maili
31. aug

Maili sünniga tõesti ainult algas siga.

Maili
31. aug

Algamatut süüakse.

Maili
31. aug

See sinine Maa planeet sööb algamatut.

Maili
31. aug

ja enne ja 2006 ja 2256 ja edasi nii on kümnendsüsteemis kontrolltöö juba et kuidas algab ... siga ... koer ...

Maili
31. aug

50nend, 60nend ja 10nendsüsteemides kontrolltöö kuidas astrajumalanna algas, algab. Siga... Koer ... Lind ...

Maili
31. aug

6 hinne on ka maksimaalne seda teada et

Maili Lilientalist Lankmann Narva´ s sündinud
06. sept

Jumal keegi teine ei ole. Sellepärast on vaja riiet müüa, reg 7218 Riideäri edasi ja 1/2 Elamu Joosep Laanemets´ alt gen. kehtivus.

Maili Lilientalist Narvas Laanemets Lankmann Ralfi tütar
19. sept

Krepid kangad ka Maili käe läbi nagu putukad maasees Maili omandis Maili Ralfi tütar Joosep Laanemetsa Riideäris 7218 Narva´ s, Tallinnast Narvani. See süsteem on nii. Teistel ees midagi ei loe enne, sest siis on teine süsteem siis ei ole see süsteem.

Maili Lilienbach´-Lilienthal´ ist Narvas Laanemets Lankmann Ralfi tütar Riideäri 7218 ja 1/2 Elamu Narvasse
19. sept

.... teisiti marss ei ole rahul süsteemidega ja laseb putukate pikkust teada maaseees, Mailil. Maili Lilienbach´-Lilienthal´ ist Narvas Laanemets Lankmann Ralfi tütar Riideäri 7218 ja 1/2 Elamu Narvasse - rahul marss nii on.

Maili Narvast ja Pajustist ja Aserist ja Tallinnast ja Aserist ja Lilientalist Narvas Laanemets Lankmann Ralfi tütar Riideäri 7218 ja arhiivide andmetel kinnitustega sotsialistliku ülesehitusega 1/2 Elamu J.Laanemets kinnisvara Narvas 7.Peetri tänav 21
19. sept

Kuidas putukatel tunneb kaks kõrvuti Mailil omandis, Mailil omandites. See on Maili kellel putukatel tunneb kaks kõrvuti. See on Mailil - see on Mailill. See on vajalik ainult nii Mailil on.

MAILI
27. sept

Eesti teeb karjadele lapsi ja ei anna oma etn pärimist J.Laanemets 7218 Riideäri ja pool Elamut 7.Peetri tänav 21, sotsialistliku ülesehitusena minule Mailile kõhujumalale sellel ajal.

MAILI
27. sept

Niisugused võimul mehed Eestis otsivad öösity rohkem etnilisi gaase aga, laialdastelt hulkadelt, aga kiuslikult seda ei tee, mis vaja.

MAILI
27. sept

Niisugused võimul mehed Eestis otsivad öösity rohkem etnilisi gaase aga, laialdastelt hulkadelt, aga kiuslikult seda ei tee, mis vaja.

MAILI
27. sept

Mis minule, jumal, etn on oluline . Teisiti minule keegi võimuline oluline ei saa olla.

Maili
30. sept

India on palju tarka

Maili
30. sept

On kas 41 Sofia Katariina või 91 Maili riik

Maili Sepp
15. juuni

Eesti riigina annabki Mailile, ainsale lichidega tàhtMailile Lankmann omandid enne sòda ka omandamisena Mailile, jàtkavalt ja ùlesehitamisena.

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri