01. juuli Ilmre nr 33 marrrii

Luuleajakiri Ilmre

 


Selles numbris on järgmised artiklid:

 

Simon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 ILMRE NR 33

 

 

 

Kommentaarid: 59

Maili - jumal - rahu - kõik jumalannad, aga ja jumala ülesanded, gravitatsiooniga nabanööriga naba vaatan "jaa"
24. sept

Kui Eesti neid Ungari Kellerti mäel vabaduse monumendi kahte kokku ei pane muudkui ainult koguaeg, ainult hoopis 18 19 a. ja 23 24 aasta, ka ülikoolides ja ülikoolide linnadest tugevad siis ka õppijad ainult - kõik on need aastad targemad kui Sina ja saajamad sellest ajast järjest ainult. Kõik saavad kohe juurde tulla sellest ajast. Aga Sina ei saa ju. Eesti on nii. Eesti on nii tugevalt mao liin. Mao liin on Eesti.

Maili jumal rahu leopardid
24. sept

Mul peab olema aga see sünnikuupäev Korsika Sardiiniaga kokku, püsivalt kokku. Eesti paneb aga võõraste naistega kokku koguaeg aga enne. Ja nüüd Eestil peavad väga kuramaaźiga olema siis. Et rikas mees, meile, nii, ja nii paika pandud meil, meilt, et, pidevalt saab võõraste naistega meilt olla et.

Maili
24. sept

Mina näiteks ütlen kuramaaźid ära, aga võõrad naised tema ei ütle.

jumal Maili rahu on kehtiv
03. okt

Särgis on lõpp ülejäänutel, aga jumalatel ei ole. Ajasid mind nii nüüd ka nagu. Ma pidin nüüd niipalju õiendama asju. Lühe kuupäevad tegid: niisugustele ainult: särgis on lõpp ülejäänutel

Maili jumal rahu, jumalate tahe on rahu, jumalad mis tahavad seda saagu, seda omagu oma tahte jaoks, oma tahete jaoks
15. okt

nelikümmend aastat + jumalakuu

Maili jumal rahu
15. okt

registreeritud 7218 Mailile "Riideäri" Lankmann täiesti hoida, Mailile 7218

Maili
15. okt

üle jumalate loodud kõhu tegelikult, ei saa soengut teha ju. Võib nii kujudada nagu kosmosed üldse ju.

Maili
15. okt

Kõik õige ootab kuni saab jalga õigesti jaa kuulnud.

Maili, õige, jumal, rahu, tulega jaanipäevast sündi saanud tulla ellu: rahu ja maili omandid lankmann "riideäri"
22. okt

Kellerti Mäel Vabaduse Monumendil see mees ei saa seal õige olla, mongooliata, hiina, hiina dna muutus, dna muutus, dna muutusega ei ole õige, ei saa õige olla

Maili jumal
22. okt

Kes Maili selja tasandil võib pöörata.

Ju juuni Maili ju jumal Maa sees lamp-pirn- tuli jumalal Mailil tuli käes ja ju jumala maili kui leopardi tuled maa sees ja merede sees, Mailil tuli käes kui jumalal Maili Lankmann "Riideäri" Narva ja ju juba Maili korterid Maili Elamu Narva ju, tuli Mail
22. okt

Mongoolia hobused ja ratsanikud ja Ungari hobused ja ratsanikud ju.

Maili
22. okt

Aserist politseidel tuleb mitte võimaldada olla. Aserist politseidele tuleb mitte võimaldada saada täis pensionit. See nimi ei ole. Seenimi on peidus. Aserist politsei naine rõvestab, "ta ei tunne et on austamist" - seal Teil oli aeg ...", - "veel kõrgemale oleks nagu tema saanud siis", tähelepanemata kui rõvedalt mustad on korvide käepidemed Aseri Grossi kaupluses, samasugused nagu jutt ja tema mehe tegugi saagida ööd voodites kuskil ka, paha on olla mitmeid päevi ja ei lähe üle. Aserist politsei naisel on samasugused kalduvused. Kõik see on korraga neilt nii. Eestlastele paha tunde tegemine on Aserist politseidel nagu nsvl sõjalised niisugused manöövrid järjepidevad etnilise eestluse vastastena "ühekaupa" "esialgu".

Maili
22. okt

Eesti on nagu rõvedalt harimatu nendega, Aserist politseidega.

Maili
22. okt

Kui tulla haridust täis oma teedelt, siis Aserist politseid rõvestavad kohe ära ainult ja Aserist politsei pereliikmed, ka niisugune naine, järjekord ükskõikmilline.

Maili
22. okt

Teie olete äraunustanud eesti keele, oma kodus ka veel, nendelt.

m
22. okt

Kriitikahigised need muulased ise üldse ei ole aga, nii et. Alustavad Teile Teie olemist nii, nii püsivalt kui võimalik, oma muulane olekus olekust.

m
22. okt

Igakord ehmatasid vist kaenlaalused laiemaks need muulased oma ebaeetilise käitumisega - nüüd jälle see kord Teie teate, jälle, ainult mind, niisugust, ainult. Sest need on nii laiad nii ainult, et "üleni laksuvad nii", sellise ebameheliku välimusega ka, sellise väsimusliku välimuse äravahetajana.

Maili
22. okt

Välimuslik väsitav umbkeelsuslikkus, ehmatav kõnelus, sobimatu kõnelus koguaeg sest, ootamatult sobimatu kõnelus. Muus aega on saanud nii teistelt välimused äravahetada, umbkeelseteks on jäänud siis ka aga, ainult.

m
22. okt

Kogu venekeelne armee teeb ka neil järgi siis koguaeg, neil on kõik nii haaratud. Nii on haaratud, Aseri elu on nii haaratud neilt, neil.

Maili
22. okt

ebaintellikentsemaks ehmatamise aja nende muukeelne umbkeelne kaelakont jäi siis, koguaeg kokku juba aeghulk

Maili
22. okt

kvaliteetne liigutatavus oli just koguaeg

Maili jumal rahu
22. okt

"saagimisest" paha, ilm läks pahaks nüüd Eestis. Mars tunneb ära õrna olemise Maili´s Maa´l, selline on ilm.

Maili
22. okt

Minul on Tallinn Majandustehnikum haridus ka. Mõtlesin välja: kahele poole pistikuaukude rida, keskele kaks " "punast, tulukesega" 1 ja 0" " lülitit, nii et saavalt kahele poole pistikupesadesse panna pistikuid. Lüliti blokeerib põhimõttel. Kaks lülitit keskel, üks lüliti blokeerib ühelpool ja teine lüliti blokeerib teiselpool. Kui nähakse neid niisuguseid asju, siis see on minu mõte.

Maili Sepp Merilaine Lankmann
22. okt

Mina ükskord saaatsin Riigikogule kirjas: ühe pistiku variandi, mille ma mõtlesin, ja joonistasin, ettepanekuks toota, et, pistiku väljasaamiseks palju kergemini pistikupesast, millise põhimõttega. Minul oli niisugust vaja siis. Võib-olla tootja sai selle võtta sealt tootmiseks ja nähtumuseks. Mulle ei meeldi originaalselt üle uuesti joonistada ja ma ei saatnud oma seda ettepanekut kuskile veel nii. Minumeelest peaks Riigikogu kõik minu nendele saadetud dokumentaalsed kirjad, dokumente sisaldavad kirjad alati sailitama, saelitama, säilitama, alati alleshoidma, see tähendab. Kahju on, kui midagi sellist ei ole alles, mis on minult väärtuslike dokumentide dokumentide kogu et.

Maili
22. okt

Minul on intelligentne insenerlik mõte ja mina sain inseneriks peale Tallinna Majandustehnikumi lõpetamist 1976. aastal, TPI-sse.

Maili jumal rahu elu
22. okt

Muidu muulased " "näevad ja näitavad" et mittesünnitatud suguelu on ainult" - et eesti elu ei ole küllalt küps et. Aga on - TÄHT ON

Maili
22. okt

Jumalal töö kui - müüa oma riideäris - on nagu veenusel peal on . jms

TÄHT selg jumal Maili, rahu elu -huvitav elu
23. okt

Eestil keegi ei jõua kaitsta: kokkukutsutud saagijaid äraajada. Eestil puuduvad kaitsejõud? - kokkukutsutud saagijaid äraajamine - täht selga - väljamine uudis- himutsegu.

Maili
23. okt

Eestil on selline raske elu küsimus. Eestis on selline raske elu küsimus.

Maili
23. okt

Täht 250 aastat perioodiliselt järjekestvalt see 1nainejumal - kõik jumalannad - ei joonista mehel seda seinadele. See ei ole Eestilt aga kaitstud, et nii saav olla et, Eesti ei ole mõelnudki, seda kaitsta et.

Maili jumal rahu elu
23. okt

kogu eesti lauluaeg ja läbikäimine jms on ka, et ei kaitsta seda et

maili jumal rahu maailmas
23. okt

küll seda oli kogu maailmast ka hea saada veel enne

Maili
23. okt

see 33 hobune on ju minu ema. see 32 hobune on ju minu, jumala 1naine-kõik jumalannad - minu, Maili, püksid, Kreeta

Maili jumal rahu elu, Maili Lankmann "Riideäri" ja Maili korterid Maili Elamu, Narva
23. okt

seni Eestil on üldse lollakas sool ainult

jumal rahu elu
23. okt

Turvalised paralleelsed saab ainult jumal teha midagi.

Jumala Maili Kreeta
27. okt

See venelane venestaja Aserist politseinik tegi pealt korterist kahele tõdrukule uudist endast kuskil "vetśérinkat" mõlemale nii et pärast viib politseinikuna nad otse emale uksetaha et koju elama "temast endast nüüd nii" , ema pani ukse kinni nende kõigi eesja ei lubanud neid sisse, siis see viis need kaupluse lähedale, need nägudega kaupluse poole, ajasid kõvasti seda asja seal. Mina läksin just kauplusesse kui. Aserist politseinik kuskil teeb koguaeg igasuguseid asju omalt.

Maili jumal rahu elu
27. okt

Politseiautol näitab k o g u a e g käed küljepeale autole ja ennast üle, vahetpidamata. Segab rahu elu koguaeg.

maili jumal rahu elu
03. nov

Eestis ja kogu maailmas on rahhit inimestel Eesti nendest blokeerimiskuupäevadest 17. jaanuar 1992 ja 19.aprill 1993. Jumala Ema sündimine on 9.aprill 1933 ja 9.aprill 2183, 9.aprill 2192 9 aastane ,9.aprill 2193 10 aastane - 260 aastat Jumala Ema sündimisest.Edara Maapanga Jumala Ema rahad ning Jumala Isa rahad ajasid panga pidajad omale "pankrotti" - võtsid omale välja Jumla Ema ja Jumala Isa rahad panga tegijad. Prantsusmaal Jumalaema kirikus nii ei teinud ja nii ei tee ja annavad jumalale Maili Lankmann´ile mis Jumal Maili Lankmann oma "Riideäri" reg.7218 tahab ja Maili Lankmann korterid Josep Laanemets Elamu mis Jumal Maili tahab.

Maili jumal rahu elu, Kaasik Edaral ja Lankmann Narvas etniline nimi - talumajadest alates Jumala varandamine, loetakse ja TEGELIKULT ON - ei ole vältida võimalik
03. nov

Need kes Eesti Maapanga pankrotii minemiseks tegidki - tuleb süüdistada. Need elatavad ennast sealt Jumala Ema Edara´st. Need ei elata ennast sealt Jumala Ema Edarast üldse, kasutades Jumala Ema Kiriku Prantsusmaal !!!!

Maili jumal, jumal rahu elu aeg, ajad
03. nov

Pankrotti tulebki ainult süüdi mõista, sublimatsiooni ruumi tegidi omale ainult sest, ruumiliselt ja ajaliselt ja ruumiliselt. Pankrotid tuleb kõik välja maksta. Need ka mis tegid juba.

Maili
03. nov

Võõrastel sublimatsioone tehtud, jumala ruumilisust ja rikkust aega aegruumi võõrastel omale ümber omistada - niisuguseid tegemisi - jumalale kaasa tunda niiväga palju, jäi tagasi.

Maili jumal rahu elu
03. nov

Litś´on oranź´vili nagu Päike postulatsioonidega, jumal jääb et, litś´on jumala cooc´imine, jäjest edasi jumal on küps et. ja edasi jumalad on ka küpsed et.

Maili jumal rahu elu
03. nov

Rahu elu jätkumise truudusvili on litś. Kuidas on, jumal näitab, kuidas, kui ei olnud nii veel. Kui näitas siis nii jääb kehtima, kuidas. Seda peab kiiremini tegema nii. Prantsusmaa on, seda tehakse kiiremini nii.

Maili jumal rahu elu
03. nov

Jumala Maili sünnitamised tegid selle ´Maa toidukauba "kohukesed", tegelikult on Päikese vili Litś. Ta ei karju ja on täiesti terve moodus, ilus nagu värske litś, Päike postulatsioonides, praegu on Jumal et. Suure ja väikse tähe vaheldumine Päike ja Päiksed. Geiśad olla on aeg järel ju. Esimene ja Teine Geiśad. Võib mõeldagi, et on geiśad.

Maili jumal rahu elu Maili Lankmann "Riideäri" ja Josep Lankmann´i korterid Elamu ja Edara Kaasiku
03. nov

Esimene ja Teine Geiśad. Esimene ja Teine Geiśa, Jumala Isa Geiśa ja Jumala Ema Geiśa, nendel on nii Geiśad.

Jumal on olemas. Maili.
03. nov

Jumala põhjal jumalale nõudmine ainult.

Jumal on olemas, rahu on olemas
03. nov

Jumal jätkub olemasolemine.

Jumal
03. nov

Jumal on olemas, rahu on olemas, seda uskudes.

Maili
03. nov

Jumala Maili Emal ja Jumala Maili Isal Jumala Jumal Maili sündimisse minemise hobune, 1. juulil, peale punast Voll de´Mar´i lippu 23.juunist, 1.aprillis 1957

Mailli
04. nov

Midagi ei näita oma riideäris, Maili, peaks ikka jätkuma 1990 1991 aastast, jätkuvalt edasi ainult.

Maili Sepp Lankmann Merilaine
04. nov

Võiks saada 100 € rohkem kuus, Euroopa Liidult, näiteks. Midagi soetada rohkem ja et majanduslikke töid oleks kergem teha. Et olen riigiasutuses tööd teinud 9+ aastat, et oman intellektuaalse mõtlemise, et oman haridused et, olen tipptasemel kultuurhariduslikult teadlikult jätkuvalt pidevalt täienduv, püsin. Sama kogust ka vajan.

Maili
04. nov

Teenindajad saavd läbiteha muidu ainult, see raiskab mu baasi et.

Maili, soovin tegev töötada väga nii.
24. nov

Müün oma, selles kallis, Maili Lankmann "Riideäris" jumala aja ja koha siiditeel. Tempol Narvas. Ja Maili korterid Maili Elamu Tempol Narvas.

Maili rahu
24. nov

Mongolid jõuavad edasi.

Maili, see kes jumal
24. nov

Jumal on nii üleval, et jumala üle on tehtud sunnitud jumala älekuulamise ainult. Enne on ise nagu niisugused,( Matiss´iga nagu "Eha Ubar" ülevalt liigagi külma mere äärest veel (filmil on, teineteise ees). Las Maili mongolid jõuavad edasi. Las Maili saab mis tahab. Igaüks peidab oma kahekõned muidu segavaks jumal Maili´le jumal Maili saamise.

Maili
21. juuli

1.aprilli a´250 aastat "lamba" "Päcs" ise on õige et.

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
25. jaan

Olen terve ja õnnelik kui saan mis tahan. Maili 7218 Narva´s Riideäri reg ja elamu Lankmann Ralfi tütar, Ralf Rudolfi poeg, Rudolf Kaareli poeg, Kaarel Jurg-Jüri poeg vend Joosep - Lankmann Maili - nii õige, ja kõik mis on - nii õige. Maili Isalt kõik Mailile

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
21. veebr

SAHARA 1983 Full Movie - You Tube . Leopardi mägi Sahhaara Kõrbes, linn on selle lähedal. Maili. Bollywood VANAJA Full Movie - You Tube . Tara The Journey Of Love And Passion 2015 Hindi Full Movie Bollywood Romantic New Movies 2015 - You Tube

Maili Lilientalist Lankmann Ralfi tütar
21. veebr

SAHARA 1983 , Leopardi mägi, pealt lahtine nagu templid nagu. Enne elasid seal siis läksid sinna linna elama nagu Troonimäe Lilientali Lankmaili ja Narva. Sama. Maili Riideäri 7218 ja elamu /Maili, moodne

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri