10. juuni Ilmre nr 32 marrrii

Luuleajakiri Ilmre


Selles numbris on järgmised artiklid:

ILMRE NR 32

Kommentaarid: 19

Maili jumal teada aga on
22. okt

mehed tahavad omavahel, on valelikkus, jumalat siis saades,see ei andnud juba jumalale jumala tahte, siis see ei ole rahu jaatavus

Maili jumal rahu
22. okt

ilusam ja noorem ja teadlikum ja teadlikumaks saavam ei ole ta nüüd kui omanik, kellelt t ö ö d pidi ainult saama k ü l l ja selle eest tasu nagu riigilt ettenähtud.

Maili jumal rahu elu
22. okt

Kui Eestis oleks ka see emahundi altar, Hundipeal, siis Eestis ja Eestist oleks ka teada kus see soe tuleb.

Maili
25. okt

Ma keetsin ise sülti, nüüd väga kaua järel aga ostsin, sain kohe petta 22.10.2015 11:21:04 arve 549-1426478 lihasült oli 0.66€ N.I. võttis aga 1.33; sel päeval oli soodsad roosidega sokid 2x0.68 kahesugused, ta sai siis ilmarahata ühed sokid. Venelased nüüd jälle kõik teavad ennem olla üle. Üks Sorokina ei teinud nii kunagi midagi, aga ta nad ka sõid ära ja riietuvad, selleks ei toetanud, ta ei tea.

Maili jumal rahu
25. okt

Ööbiku Volts on Narva´s õige, kui selle saab Maili: Maili Lankmann "Riideäri" Narva´s ja Maili korterid Maili Elamu Narva´s. Kellerti mäel on see siis et, jalg maas on Mailil riie nii Kellerti mäel.

Maili jumal rahu
25. okt

Narva´s kell on kingituseks, nii et.

Maili
25. okt

N.I. sai ühe paari roosidega sokke rohkem nüüd. Mul võrreldub ka kohe sissetulek praegu.

Maili jumal rahu
25. okt

Ma ostsin just alla € tasumisega toitu. Kohe kui enda eest hoolitsed, saad kohe nii raskesti petta ainult. Aseri "Grossi" kaupluses, enne nad pidasid ise "Sunraisi" kauplust, minu isa ka ei austanud et - on näidanud - ma pole kedagi sellist veel näinud ka aga.

jumal pidagu siis ainult? "Riideäri" peab omama, Maili
25. okt

Eesti on lahutanud ennast raskemast pildist naisest üldse ära ka ainult.

Maili
25. okt

Töötajad ei ole veel nii, et sain Euroopa Liidust tööst kasu ka, et tunnengi nii.

m
25. okt

Gross on ühe kaupluse riigile võlgu siis.

Maili jumal rahu
25. okt

Kui seda ka ei kontrollita, siis tegelikult ei osata Eestis. Ostja p e a b valedeks pidamagi - selline valik töötajaid on jäetud ainult - keda p e a b kontrollima et. Söögiisu kaotasid ka oma töötajatega, ammugi, sellega. Töötajaid ei ole - võtsid tagasi sellise ka veelgi. Aga siis näitasid et tuleb Rakverest ainult tasuta õppimisega ametikoolist ainult juurde ainult. Neid võtsid Grossid värskelt kohe, - suguliselt äratarvitasid nende nooruse - viimseni oskustega, - ja seepeale olid nad kõik näidatud järjest avalikult edasi koguaeg, kauplus on, tõttu, ära ja tagandasid seepeale kohe - üks ei meeldinud enam naisele ka siis, teine jälle ei meeldinud enam mehele ka siis - ostjad ei saanudki nii ainult paremaid töötajaid ainult juba et, mis neist sai ja kuhu need said - ei tea. Kogu riigikogu ajal oli ka selline ainult vahepeal koguaeg.

Maili jumal rahu
25. okt

Olukorda nad aru ei saa siis ju tegelikult. Riigikogupalka võtsid ka veel niisama siis juurde ju. Omast pilgustki nad ei ela nii ju. Töötajad on ka niisugused?

Et Jumal, ja et Maili, ja et rahu
25. okt

Ma olen sündimisest saadik maailmakuulus, universumikuulus, universumitekuulus. Mul ei sobi petta saada. Ma ei saa üldse petta saanud olla.

Maili jumal
25. okt

Rahu vaatab midagi, see toimib et.

Maili jumal
25. okt

Universumite mõõtmetes rahu mõõtmetes, ma mõtlen, et.

Maili jumal rahu
25. okt

Ja selle Aseri politsei naise võtsid ka petja tagasi, põletasid siis kokku Grossidega ukse ära et Gross oli ka olnud ju politsei ainult ju et. Kõik mõtlesid "kahju, et keegi tegi neile midagi nii pätti". Aga see politsei naine on nii "räpakas kole ", tüse ja tüsistab tüsestab - kahjulik venelane on nii ka et , teab kelle iluduse jumala juures sukkadest rääkides tasakaalu veel ei kaota jumala omaduste juures ära, sukkadega koos oma, kaksikute, emaga, see teine on ilusam, aga selle koleda jõuproovid käivad ta üle ja venestab samalajal. Venestajana rikub tuju.

m
25. okt

See Aseri politsei on meeltega venestaja nii läbinisti kui läbinisti.

Maili jumal rahu
25. okt

See nagu täitsa räpakas ja kole Aseri politsei naine ei ole üldse hakanud mittevenekeelt rääkima kunagi üldse, reklaamib ennast seda pealuude sisse et, "lobiseb" venestab kõrvade aega sisse. Selle, nende kaksikute, ema teeb ka nii, "kogu laudi taga" venestab püüdlikult venekeelselt ilusamaks teda saaks teada jõulude ajaks, võib-olla määrib sisse jõulude ajaks. Segab.

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri