01. veebr Ilmre nr 14 marrrii

Luuleajakiri Ilmre


Selles numbris on järgmised artiklid:

 • Reisimuljeid Põhja-Indiast, Himaalaja jalamilt
 •  

   

   ILMRE NR 14

   

  Kommentaarid: 18

  Maili Sepp Merilaine- Lankmann
  20. apr

  maj. Majli Maailma Maili.See kelle mail meeter meetriga sakib "kokku" 57 kraadi eesti alal tuiksoon ja kangatükk on kohanimed. Kuud on ekvaatoril kui juuni juuli juuti 3,... arvud juudi juumi, juugi, 3,... arvud, juuki, juupi,juuri, 3,... arvud, juubi, juuci,juufi,3,... arvud juuhi. Väga ilusad pildid on sellest. Et see 57 kraadi müin 1 m riie edasi on Eesti Vabariigina.Kohe . Kohe niipalju on ette Maa aega elatud ja elatatud ja hoolitud. Need pidid on. Mitte "pahade sõnade" tähenduste üle külamehed on kõige selle Maa planeedi selleni jõudmiseni üle, et. Jälle mina.Jälle mina. Jälle mina.Jälle mina. Jälle mina. Jälle mina.Jälle mina. Jälle mina. Jälle mina.Jälle mina. Jälle mina. 250 Päikeseaastat. Riidekaupa.

  Leili Tali
  14. nov

  V.a. Maili Sepp Tänan lugejate nimel luulekogu eest! Leili Tali

  Maili Sepp Merilaine Lankmann 1983.a - 1992.a Eesti Vabariigi Riigiarhiiv´is vanemarhivaar, oma dokumentide juurde tööle: Maili Lankmann "Riideäri" Narva Linn - eesti kapitalism, nii et
  18. mai

  Võtke heaks. Maili

  Maili EestiMaa 1934. 1935. 1936. 1937. a. registreeritud kapitalistlik eesti
  18. mai

  Laks võttis kõik omale ära kõikidelt kapitalistlikud omandid, arhiiviandmete olemasolemise korral ja et nagu et oma kapitalistliku asja asjategevuse asjaajamise ja dokumentide juures nagu "ei oleks võinud olla siis neil aastatel omal keegi" - aga enne Laksi oli nii küll tugev suundumus, ainult oma juures võimine ka eelnevalt, sest järgnevalt, ollagi.

  Maili
  18. mai

  Enne võis olla oma asja juures ka järgnevalt oma asja saamiseks. Et ministeeriumid teevad ainult niisuguseid määrusi ja korraldusi et.

  Maili Sepp Riigiarhiivi ORCA arhivaar 1983 - 1992, Maili Lankmann "Riideäri" Narva Linn ja Elamine
  18. mai

  Laks tegi seal oma vahuga omale ümber ainult ainelised ja austatavad väärtused arhiivist. Anna Laks on Rakvere maadel surnuaial. Ma nägin seal surnuaial. Rakverega ainestasid teistest omanditest - Rakvere juures alade ja nende maksumustega Maapanga´ga ennast ära. Arhiivitööle järgnevalt kohe et. Läksid nende põhjaks maapanga-omandid. Omandid sundisid Maapanka panema, milled Laks jt. vahustanud need omandid enne ära juba omale Rakverealadelt. Mind saatsid si, kus on 3 akent fassaadil ainult, puust, kõige ümberkukkuvam 34.a eesti elamu, ja mihkel vaht kus grillib ja valvab vaht. Eesti iseloom omale ja teisele on edaspidigi ainult niisugune et, tegid kõik ette kõik niitegijad et. Laks, aga mees vahustaja tegi omale konkreetsed, alluvateltki, ümber omandiõiguslikud 1934.a., rahvaloenduse järgigi omandid-väärtused ja nende maa-alade maksumused, sunnitud siis Maapanka ja siis Maapanga kaudselt seadsid sealt Laks jt. vahustanud omale ümber. Laks ametis vahustas selleks endast, ainult, koguaeg, samast. Mõjus pahasti kõikide puusadesse ära et. Raklaamisid nad siis alluvatele: "Tekib inerts ainult" - "kodanlikku meeleolu ei teki" et, reklaami edastas siis niisugusena, milline on kodanlik kord ja et siis sellepärast ei tasu kodanlikke väärtusi uskuda ees ajas et. Kommertsviinadega Aasmäe kaasas ka, samast, arhiivi juurest samast lähedalt "Tallinna" kaupluse kommertskauplusena - see ei ole eesti Vabariigi 1934. aasta ehitus. Nad kirjutavad seal ükskõik kes, valesid allkirju, ükskõik kelle ja ükskõik missuguste asutuste asemel, nagu teaks kõike mingisuguse sekretärina tõestada allkirjaga, millele ei ole dokumente alla kuskil, viiteid ka ei ole alla.

  Maili Sepp 1957 04 01, sündinud MERILAINE RALF, Eesti Vabariigi kodanlik kodanik Lankmann, ema EestiMaa nimi MERILAINE ARMALDA Lankmann Kaasik. MAA PANK nimed kontod omandiväärtuseid täis
  18. mai

  Seda ju saab teada kuipalju seal pangas oli omandiväärtustatust ja väljavõtmata ja nime.

  Maili Lankmann Merilaine Sepp 570401
  18. mai

  RIIGI TEATAJA teatab need nimed ja väärtused. Minu ema ja isa pangakontodel Maapank.

  Maili
  20. mai

  Kuidas vesi näeb? Lootuste kaudu, Mauriitiuse, Sri Lanka, India, Mongoolia, Hiina, Aasia, Väike Aasia, Aafrika, Euroopa - kogu jumalate riikide elamise järjestatuse kaudu lootoste kaudu.

  Maili
  20. mai

  Inri - minu ema sünnikohta, Edara- l, jumala Maili ema Armalda Kaasik- Merilaine- Lankmann sünnikoht Edara Kaasiku 8 koht - s. 9 aprill 1933. Karl August Hindrei läks sinna ka elama.

  Lankmann Merilaine Sepp Maili 45704010214, Ralf Merilaine ja Armalda Merilaine Maapangas oma raha kontode omanikud
  27. mai

  Maapangast maksid sundmaapanga loojad ja armukesed ja pered omale välja siis varsti peale maapanga asutamist, mitte eek vaid nõukogude rubla hulgana. Väljamaksmisel arvutasid ainult nii ümber need omale. Nende iseloomu ja tegutsemist võib nii mõelda.

  Maili Lankmann 1957 a. sünd 1. aprill Merilaine Sepp
  27. mai

  M i s J u m a l, m i s J u m a l a d t a h a v a d s e d a j u m a l a d s a a v a d o n r ä ä g u. 1957 1 aprill Maili Lankmann "Riideäri" ja Elamu, Narva Linn, on räägu.

  Maili
  21. juuli

  "Maili ise" on öeldakse küll täie tõsidusega Ungaris Gellerti mäel jaanituli käes kuju. Väga head on need ungarlased jumalat Maili nii hästi tundvad ja et nii hästi loodud tundma, et. Käisin Ungaris ja nägin et nii väga hästi tundmine toimib. Nemad ise ütlesid minulegi, et "Maili ise" - see kuju, kui et Maili ise siin ka praegu on. See ei ole üldse tülikas teadmine. See teadmine ei ole üldse tülikaks aetud. Seda teadmist ei aeta üldse tülikaks. juuni 2015

  Maili
  21. okt

  TAHAN oma Maili Lankmann Merilaine Joosep Johannes Lankmann-Laanemets 7218 reg Eesti Vabariik "RIIDEÄRI" ja MAILI KORTERID ELAMU, OMANDID OMANDADA, OMANDAN. Tahan et riik vaatab selle minule jaatavalt läbi, tahan et riik ehitab need minule üles. Tahan Maili sündinud 1.aprillil 1957.aastal, isa Ralf Lankmann Merilaine, isaisa Rudolf Lankmann Merilaine, isaisaisa Kaarel Lankmann Liivet tema poolvend Joosep Johannes Lankmann Laanemets nende isa Jurg/Jüri Lankmann/Langmann/ Lankman Eesti Liilja

  Maili, jumal
  23. okt

  Siis on riik, et ei läinud kallale ka veel. Jumala järgselt ei tohtinud minna kuskile veel sõdima ükski ellujääja. "Vallandamiste" kompensatsioonide maksmised valdadelt tuleb tagasi võtta ja selleasemel tuleb ettevõtlust pidama hakatamise loenguid teha selle eest, et see paremaks saamise elu saaks olema - oleks selge et. Läbisaamised paremad, ilma bolśeviseerumisteta, sest kui on juba õiget ala rohkem. Tuleb leida kuidas anda ettevõtluse juurde tegijale seda raha hoopis, mida tuleb ainult ümber käia.

  Maili, sünd OMA otstarbega
  23. okt

  Tuleb õpetada mõistma "kallal olemise", "motivatsiooniga" : sellel on midagi, - mida -, "kui seda keegi ei saaks aru, oleks parem et". !ÕIGELE! TULEB ANDA OMA - MOODNE JA HEA. Maise väärtusega olemise jaoks.

  Maili
  23. okt

  Ettevõtlusleidlikud tunnid on olemas ka ju.

  Maili
  23. okt

  Ettevõtlusleidlikud ametikoolid. Asutavad oma , uusi, ettevõtteid. Kõik reeglid selleks. Kogu võtlus selleks.

  Lisa kommentaar

  Email again:
  Nimi
  E-mail
  Kommenteeri